11 garsių moterų atsakė, kodėl nenori vaikų: liūdna vaikystė, depresija, per geras gyvenimas

Vienuolika garsių moterų atsakė, kodėl nenori turėti vaikų. Beje, nors anksčiau laikėsi priešiškos nuomonės, viena iš jų atžalos neseniai vis gi susilaukė. 

66

(66 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 10 garsių moterų, kurios nenori turėti vaikų

1. Cameron Diaz: „Mano gyvenimas pernelyg nuostabus“.

2009 metų interviu žurnalui „Parade“ Cameron Diaz prasitarė, kad vaikų turėti nė nenorėtų. Sakė, kad vaikai jai nėra būtinybė, kuri gyvenimą užpildytų laime.

2. Jennifer Westfeldt: „Gailėtis dėl to, kad neturi vaikų? Menkas motyvas“.

Aktorė ir prodiuserė Jennifer Westfeld pripažįsta, kad aplinka, kurioje pilna vaikų susilaukusių sutuoktinių, ją neretai priverčia jaustis nejaukiai. Tačiau tai yra pernelyg nereikšmingas motyvas, kad ji imtų ir pakeistų savo sprendimą neturėti vaikų. Nors su aktoriumi Jonu Hammu romantiškus santykius ji puoselėja jau ilgus metus, pora apie atžalas dar nešneka.

3. Zooey Deschanel: „Kodėl šis klausimas neužduodamas vyrams?".

Vaiką 2015 metais vis gi pagimdžiusi aktorė Zooey Deshenel prisipažino, kad prieš tai klausimai apie atžalų planavimą ją erzindavo. Aktorė pritaria nuomonei, kad, jei moteris nenori turėti vaikų, jos niekas dėl to neturi smerkti. Šiuolaikinė visuomenė neturi tam prieštarauti.

REKLAMA

4. Marisa Tomei: „Nesuprantu, kodėl moteris būtinai turi susilaukti vaikų, kad įvykdytų visus būtinus gyvenimo uždavinius?“.

Jeigu moteris neturi vaikų, reiškia savo gyvenime ji dar neįgyvendino pagrindinio tikslo? 2009 metų interviu žurnalo „Manhattan“ skaitytojus aktorė Marisa Tomei bandė įtikinti pakeisti nuomonę.

5. Chelsea Handler: „Mano vaikystė buvo pernelyg liūdna“.

Komikė Chelsea Handler žiniasklaidai buvo paskelbusi esą būdama 16-kos ryžosi abortui. 2013-ųjų interviu ji prisipažino mananti, jog savo vaikams būtų siaubinga mama. Be to, prasitarė, kad ir jos pačios vaikystė nebuvo rožėmis klota.

6. Oprah Winfrey: „Jei turėčiau vaikų... mano vaikai manęs nekęstų“.

Tėvystė – sunkiausias ir daugiausiai atsakomybės reikalaujantis darbas. Deja, Oprah vaikų priežiūrai laiko nerastų.

9. Sarah Silverman: „Vaikų užsimanysiu tuomet, kai gyvenime daugiau nieko kito nenorėsiu“.

Sarah Silverman sako, kad nėra amžiaus ribos, kada jau nebegalėtum tapti mama. Komikė turi galybę priežasčių, kodėl dabar negalėtų skirti laiko vaikų priežiūrai. Viena jų – depresija.

10. Kim Cattrall: „Man skauda galvą“.

Štai ir visa tiesa: vaikai atima energiją. Aktorė Kim Cattrall atskleidė tiesą, kurią daugelis tėvų ir taip žino.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų