Apie sužadėtuves metų metus svajojusi moteris gavusi žiedą liko nepatenkinta: jis – per pigus

Sužadėtuvės – išties magiškas momentas, apie kurį svajoja daugybė moterų. Deja, mylimiesiems ne visuomet pavyksta išpildyti visus savo antrųjų pusių lūkesčius, o kai kurios į tai reaguoja itin jautriai.

Sužadėtuvių žiedas (nuotr. Shutterstock.com)

Vienos moters istorija išplito užsienio žiniasklaidoje.

Forume „Reddit“ būsimos nuotakos draugai išliejo širdį. Pasirodo, kad moteris metų metus svajojo apie sužadėtuves ir netgi dėl to liejo ašaras, tačiau kai atėjo išsvajotoji akimirka, ji vis tiek nebuvo patenkinta. 

Pasirodo, kad moteriai netiko žiedas, kurį jai įteikė mylimasis. Anot jos, jis kainavo maždaug 1200 tūkst. eurų, o, anot jos, tai – itin nedidelė suma. „Kitą dieną jie pakeitė žiedą… Tai – tiesiog gėdinga“, – rašė anonimas.

Kai kurie žmonės netrukus ėmė komentuoti, nes jiems atrodė, kad 1200 tūkst. eurų už žiedą yra normali suma. Dar kiti komentatoriai pridėjo, kad tokį brangų žiedą netgi bijotų kasdien nešioti, nes jei jį pamestų – jaustųsi amžinai kalti.

„Man būtų net nemalonu, jei kažkas būtų tiek išleidęs žiedui – manau, tokius didelius pinigus galima panaudoti ir protingiau“, „Jei tau rūpi, kiek kainavo tavo sužadėtuvių žiedas, vadinasi, kad susižadėjai dėl neteisingų priežasčių“ – rašė įsiutę komentatoriai.

Dar kiti negalėjo suvokti, kaip galima išvis norėti vesti tokį žmogų, o dar keli pridėjo, kad nesuvokiama, kad tokios moterys išvis gali susižadėti.

„Aš esu vieniša metų metus, o tokios nedėkingos moterys gauna meilę iš gerų vyrų ir vis tiek to nevertina. Kas blogai su žmonėmis?“ – klausė kiti.

Tiesa, tai – ne vienintelė daug dėmesio sulaukusi istorija „Reddit“. Neseniai naujienų portalas tv3.lt aprašė situaciją, kai nuotaka nebenorėjo, jog jos sesuo vestuvėse atliktų pamergės vaidmenį.

Moteris pasakojo, kad augo didelėje šeimoje, kur viena jos sesuo visuomet turėjo antsvorio, o kitos penkios seserys buvo smulkutės. 

REKLAMA

„Niekas mūsų šeimoje su ja nesielgė negražiai dėl jos svorio, tačiau mano mama kelis kartus bandė jai pagelbėti ir siūlė įvairias dietas vien dėl to, kad ji išliktų sveika“, – sakė moteris.

Nuo 18-os nuotakos sesuo vis lankydavosi ligoninėse dėl savo valgymo sutrikimų, tačiau, deja, problemos atsinaujino ir vėl per karantiną. „Prieš pandemiją mano sesuo buvo atsigavusi, atrodė, kad gerai maitinasi. Tikėjausi, kad jai pavyks viso to laikytis, tad nusprendžiau jos pasiteirauti, ar nenorėtų būti pamerge mano vestuvėse“, – pasakojo ji.

Deja, kadangi pasaulį sudrebino pandemija, nuotaka savo seserį pamatė tik per Kalėdas.

„Ji buvo priaugusi daug svorio, tikriausiai, apie 10 kilogramų, o tai – labai daug, nes ji yra žema. Tai – didžiulė raudona vėliava, nes kiekvienas toks atkritimas signalizuoja apie dar didesnį“, – toliau pasakojo ji.

Galiausiai nuotaka nusprendė sesers nebekviesti į savo vestuvių vakarėlį kaip pamergės, jog sesuo nesijaustų nemaloniai.

„Manau, jai geriau nebūti mano pamerge. Tokiu atveju ji galės vilkėti, ką tik nori, būti stora ar plona, pasirodyti arba ne. Tai nepaveiks niekieno dienos“, – toliau kalbėjo ji.

Natūralu, kad tokios naujienos nuliūdino nuotakos seserį, tačiau ji sutiko, kad būti pamerge jai nevertėtų.

„Po Kalėdų parašiau jai paklausti, ar gerai jaučiasi. Ji pripažino, kad jaučiasi blogai dėl savo svorio. Paprašiau jos nebebūti mano pamerge, nes dėl jos rūpinuosi. Ji buvo nuliūdusi, tačiau sutiko“, – prisiminė ji.

Ir nors nuotakos mama ir kitos seserys tam pritarė, nuotakos tėvas tokio jos elgesio buvo tiesiog sukrėstas, ką jau kalbėti apie pasibaisėjusį sužadėtinį. Būtent dėl šių išsiskyrusių nuomonių, moteris nusprendė pasiteirauti „Reddit“ forumo skaitytojų, kokia jų nuomonė?

REKLAMA

„Panašu, kad nuotaka susikoncentravusi tik į save. Gerai, kad jos sužadėtinis mano kitaip“, „Perdėtas rūpinimasis vestuvių nuotraukomis yra tiesiog pasišlykštėtinas. Kodėl vestuvės turėtų būti „Instagram“ įvykis?“ – rašė komentatoriai.

Tiesa, pasitaikė ir kitokių nuomonių. „Galbūt ji nesugebėjo to perteikti gražiai, tačiau jos jausmai tikri. O taip pat, kiekviena moteris svajoja apie tobulą vestuvių dieną“, – rašė kiti komentatoriai.

O kokia jūsų nuomonė?


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų