Influenceriai nusprendė atsidėkoti: žinomi žmonės dovanoja BMW automobilį ir plastinę krūtinės operaciją

Žinomų nuomonės formuotojų Julijos Žižės, Natalijos Bunkės, Gerdos Žemaitės, Gintarės Gurevičiūtės, Ingridos Martinkėnaitės, Solveigos Mykolaitytės, Pauliaus Morkūno ir kitų „Instagram“ paskyrose nuo šiandien prasideda ir savaitę laiko truks neįprasta, analogų neturinti padėkos akcija, rašoma pranešime spaudai. 

Natalija Bunkė (nuotr. Organizatorių)
5

„Rašytojas J. Robert Moskin kartą yra pasakęs – „Kad ir ką veiktume, kad ir kokios būtų aplinkybės, visada yra laiko padėkoti“. Tai viena iš minčių, įkvėpusių netikėtam sumanymui – tarti „ačiū“ savo sekėjams“, – pasakojo idėjos autorė J. Žižė. 

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Influenceriai nusprendė atsidėkoti: žinomi žmonės dovana „BMW“ automobilį ir plastinę krūtinės operaciją

Dešimtis bendraminčių subūrusi pašnekovė paaiškino, jog visos sąlygos, kaip pasimėgauti „dovanų lietaus“ malonumais, jau yra skelbiamos kiekvieno iš dėkingųjų sekėjams nuomonių formuotojų asmeninėse paskirose. 

Tiesa, kiekvienas sumanymo dalyvis įteiks ne tik jo parinktas ypatingas dovanas, bet ir prisidės prie bendro prizo – BMW X3 visureigio įsteigimo. 

„Vienas iš mūsų visų sekėjų sulauks išskirtinio dėkingumo – taps puikaus automobilio savininku! Turime ir itin moterišką dovaną – pasitarę su „Perfectus“ klinika nusprendėme išpildyti vienos damos, kuri galbūt visą gyvenimą gyveno su nedailios krūtinės kompleksu, svajonę – specialistai jai padovanos krūtinės didinimo ar korekcijos operaciją implantais“, - sakė J. Žižė.

REKLAMA

Julija Žižė

Be to, tą dieną, kai bus išrinkti pagrindinių prizų pelnytojai, kiti dėkingumo akcijos dalyviai taip pat turės galimybę gauti daugybę dovanų, tokių kaip kobido masažai Angelo studijoje, profesionalios treniruotės su Paulium Ratkevičiumi, Manilla grožio dėžutės, Rent Boutique abonementai, Stylish paw staigmenos, Smoke Dudes rankų darbo grilio prizai, mašinos cheminis valymas, vienos profesionaliausių Lietuvos permanento meistrių grožio paslaugos ir kita. 

Kad viskas vyktų atsakingai ir skaidriai, neįprastos nuomonių formuotojų misijos įgyvendinimą stebės bei kontroliuos audito įmonė. 


Rašyti komentarą...
X
Xd
2020-10-13 11:51:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nezinau nei viena is situ ciurku
Matyt gal kokie instagrameciai
Atsakyti
0

M
Marius
2020-10-11 20:20:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveiki, Kliuška sena Bunke da maivosi kaip 20mete,Fui
Atsakyti
0

H
Hmmm
2020-10-12 09:09:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ner zodziu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų