julijos žižės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „julijos žižės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „julijos žižės“.

Apie prastai nuskambėjusį influencerių konkursą pasisakė specialistė Monika Ra: jis negražus tik dėl vieno fakto

Lietuvoje vis netyla kalbos apie influencerių konkursą, kuriame 30 nuomonės formuotojų siūlo dalyvauti savotiškoje loterijoje, kurios prizas – „BMW“ automobilis, plastinė krūtinės operacija bei daug mažų smulkesnių prizų. Ir nors konkurse jau dalyvauja daugybė žmonių, nuomonės apie jį išsiskiria. Vieni jį palaiko, kiti – kritikuoja. Neseniai savo nuomone apie garsųjį konkursą pasidalijo rinkodaros bei „Instagram“ specialistė Monika Ra.
2020-10-15

Influenceriai nusprendė atsidėkoti: žinomi žmonės dovanoja BMW automobilį ir plastinę krūtinės operaciją

Žinomų nuomonės formuotojų Julijos Žižės, Natalijos Bunkės, Gerdos Žemaitės, Gintarės Gurevičiūtės, Ingridos Martinkėnaitės, Solveigos Mykolaitytės, Pauliaus Morkūno ir kitų „Instagram“ paskyrose nuo šiandien prasideda ir savaitę laiko truks neįprasta, analogų neturinti padėkos akcija, rašoma pranešime spaudai.
2020-10-11

Julijos Žižės laukia kitokios Kalėdos: apie tai svajojo daug metų

Šios Kalėdos verslininkės Julijos Žižės ir fotografo Lauryno Žižio šeimai bus ypatingos – jas pasitiks nebe trise, kaip įprastai, o keturiese, mat šeimos gretas šių metų sausio pabaigoje papildė dukra Otilija. Ši žinia į Žižių šeimą atnešė dar daugiau bruzdesio bei ypatingų akimirkų, kuriant Kalėdines ir naujametines šeimos tradicijas.
2018-12-05

Atsirado pavogtas Julijos Žižės automobilis: paskambino vyras ir pranešė, kad mūsų mašina stovi jo kieme

Šeštadienio naktį fotomenininko Lauryno Žižio ir dizainerės Julijos Žižės namus nusiaubė vagys: išvogti brangūs poros užgyventi daiktai, nuo kiemo nuvarytas prabangus „BMW“ markės automobilis. „Jau matyt nieko ir nebenuslėpsim, kad ir kaip skaudu ir širdis plyšta ta tema kalbėti, bet gal FB sklaida išties padarys stebuklą ir bent kažkurie daiktai sunkiu darbu užgyventi grįš į mūsų šeimą.
2015-11-24
Į viršų