Įsimylėjelius seriale suvaidinę Arnas ir Goda pora tapo ir realybėje: filmavimo aikštelė mums tapo lemtinga

Neretai filmų ar serialų gerbėjai nusivilia, jei poras suvaidinę aktoriai realiame gyvenime vienas kitam šiltų jausmų nepuoselėja, o štai lietuviams – Godai Petkutei ir Arnui Ašmonui – nutiko priešingai. Kaip sako pati Goda, tikriausiai jų meilės istoriją netgi nuspėjo pats žiūrovas.

6

Aktoriai, kurie seriale „Moterys meluoja geriau“ vaidina porą, prieš pusmetį ėmė draugauti ir realybėje, o šilta savo meilės istorija – kuri priverčia patikėti, kad pasakos vis dėlto įmanomos ir realybėje – pasidalijo ir su naujienų portalu tv3.lt.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Goda Petkutė ir Arnas Ašmonas

Goda ir Arnas susipažino teatre – kadangi likimas taip lėmė, jog jiems teko pasirodyti tuose pačiuose spektakliuose, pirmas susitikimas įvyko būtent repeticijų metu. „Tiesa, kaip paaiškėjo vėliau, vienas kitą pastebėję buvome jau kur kas seniau, bet kadangi abu tuo metu buvome santykiuose, neleidome vienas kitam pripažinti to, kas, tikriausiai, tuo metu jau buvo akivaizdu“, – pirmą susitikimą prisiminusi šypsojosi Goda.

Faktą, kad ėmė draugauti tik tada, kai jau vienas kitą puikiai pažinojo, jiedu laiko didžiuliu savo santykių privalumu. „Pažįstame vienas kitą jau 3 metus, ir, tiesą sakant, man tai labai patinka, kad spėjau iš pradžių jį pažinti kaip scenos partnerį, naujų projektų draugą, o tik po to ir kaip mylimąjį. Pora esame tik pusmetį, bet šitas pusmetis mums sprogo – tiek daug visko spėjome sukurti ir patirti“, – pasakojo ji.

Paklausta, kaip atrodė pirmasis jų pasimatymas, Goda savo atsakymu nustebina – pasirodo, kad jiedu iki šiol išgyvena nesibaigiantį pirmąjį pasimatymą. „Pirmasis pasimatymas vyksta kas mėnesį – turime tokį ritualą, kad kas kartą skirtingais mėnesiais vienas kitą kviečiame į pasimatymą (šypsosi). Šiaip, tas tikrasis pirmasis pasimatymas įvyko teatre, tik mes to nesupratome. Aš puikiai pamenu, kada jį pirmą kartą pamačiau, ir jis – taip pat. Mes kasdien išgyvename pirmąjį pasimatymą“, – sakė ji.

Aktorė pasakojo, kad darbas seriale „Moterys meluoja geriau“ juos suartino, tačiau net ir praėjusį sezoną jie vis dar buvo tik kolegos. Tiesa, po to abu išsiaiškino, kad Arnas Godai šiltus jausmus puoselėjo jau kur kas anksčiau – paprasčiausiai gebėjo virtuoziškai tai paslėpti.

„Kodėl sakau virtuoziškai? Nes tiek laiko, kiek mes praleisdavome kartu filmavimo aikštelėje, teatre ir automobilyje, keliaujant po Lietuvos mokyklas, nebuvo galima to nepastebėti, bet aš tikrai nepastebėjau. Gal dėl to, kad ir pati skendau jausmų jūroje“, – šypsojosi ji.

„Taip, mes kartu dirbame labai daug laiko – teatras, serialas, vaikai, o taip pat mūsų „COSH“ oversized rūbų linija. Tačiau, kad būtų kitaip, mes sunkiai dabar ir įsivaizduotume. Keista. Kažkada tikrai sunkiai būčiau pagalvojusi, kad su žmogumi galima praleisti tiek laiko, o dabar sunku įsivaizduoti, kad galėtų būti kitaip“, – pridėjo aktorė.

REKLAMA

Vis dėlto ne paslaptis, kad dauguma žmonių maišyti darbo reikalus ir romantinius jausmus prisibijo. Arnas ir Goda meilei taip pat nepasidavė iškart. Anot aktorės, tai – ilga ir graži jų kelionė: „Filmavimų dėka, mes iš tiesų vienas kitą galėjome pažinti. Esam dėkingi serialui „Moterys meluoja geriau“. Šio serialo filmavimo aikštelė mums tapo lemtinga.“

Ir nors galėtų atrodyti, kad du aktoriai, kurie vaidina porą ir seriale, galėtų nuolatos vienas kitam dalinti patarimus apie vaidybą, Goda ir Arnas niekuomet vienas į kito darbą nesikiša. „Tai – labai intymu, reikia atsargiai elgtis su žodžiais. Kartais jie gali turėti labai skaudžių pasekmių. Mes palaikome vienas kitą ir stengiamės vienas kito atžvilgiu išlikti objektyvūs“, – sakė aktorė.

Seriale „Moterys meluoja geriau“ G. Petkutė ir A. Ašmonas vaidina Lauros ir Arčio personažus, kurių linijos – jau nuo pat pradžių labai komplikuotos. Jiedu – įsimylėjelių pora, kuri nuolat pykstasi ir nesutaria, bet gyventi vienas be kito taip pat negali.

„Vaikiška, kaprizinga meilė, kartais scenarijuje įgaunanti labai sodrių spalvų, sprendžia dilemą, su kuo būti. Piršlybos, vestuvės, vėl skyrybos – tokia ta meilė tarp Arčio ir Lauros. Tiesa, šis sezonas – visai kitoks. Atsiranda dar daugiau spalvų, intrigų, meilės trikampių, pabėgimų ir vėl sugrįžimų. Šis sezonas – labai spalvingas. Skaitydama scenarijų jaučiausi kaip karuselėje“, – sako Goda.

Tiesa, jų šilti jausmai vienas kitam buvo pastebimi ne tik filmavimo aikštelėje – kaip sako Goda, jų ryšį savotiškai išpranašavo ir patys žiūrovai. 

„Kai mes tik vaidinome porą, sulaukėme daug dėmesio ir klausimų: „Ar jūs iš tikrųjų pora?“ Mums buvo keista girdėti tiek palaikymo ir nuostabų, kai pasakydavome, kad yra priešingai. Ir visgi žiūrovas buvo teisus – jis, tikriausiai, matė daugiau, nei mes patys, nes mes ir realybėje tapome pora. Bet, neduok Dieve, šis sezonas realizuosis, nes ten – tikrai OHO kiek peripetijų!“ – šypsodamasi sakė ji.


Rašyti komentarą...
K
Karpet
2020-10-11 14:49:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Super
Atsakyti
-1

J
Jo tapo
2020-10-11 20:00:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokiam pusmecui pasipest.
Atsakyti
0

l
lesete
2020-10-11 23:07:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pаžinčių svetaainė suаugušięms, norintiems sųsiraasti pаrtnėrį, nоrintiems pаšimylėti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų