naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
6
Inga Stumbrienė (nuotr. asm. archyvo)

Šiandien, spalio 5-ąją, verslininkė Inga Stumbrienė švenčia savo 37-ąjį gimtadienį. Žinoma moteris pasakojo, kad ši šventė jai kasmet yra be galo brangi, o vis didėjančio metų skaičiaus ji niekuomet nebijojo – iš tiesų apie tai žavi moteris nė nesusimąsto.

6

Šiandien, spalio 5-ąją, verslininkė Inga Stumbrienė švenčia savo 37-ąjį gimtadienį. Žinoma moteris pasakojo, kad ši šventė jai kasmet yra be galo brangi, o vis didėjančio metų skaičiaus ji niekuomet nebijojo – iš tiesų apie tai žavi moteris nė nesusimąsto.

REKLAMA

Gimtadienio proga Inga taip pat gavo ir išskirtinę dovaną – moteriai buvo sukurta tokia šukuosena, kokios Lietuvoje dar niekas nėra daręs. 

Šis gimtadienis bus kitoks 

Inga naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kad gimtadienio visuomet laukia, o nuo ryto pasipylė ir pirmieji sveikinimai iš šeimos narių. Tiesa, kaip ketina švęsti savo gimtadienį, verslininkė neišduoda – šypsodamasi sako, kad kol kas visų smulkmenų atskleisti dar nenori.

Kai kurios moterys bėgančių metų bijo, o štai visuomet elegantiška ir pasitempusi I. Stumbrienė atviravo, kad pati apie tai nė nesusimąsto.  „Iš tiesų, apie tai nė negalvoju. Kiekvienas gimtadienis man yra be galo laukiamas, nes man tai – didelė šventė, kai sulauki daugybės sveikinimų, sutinki rečiau matomus draugus, pažįstamus, turi galimybę juos pasikviesti į svečius“, – sakė ji.

REKLAMA

Paklausta, kaip šia proga dažniausiai savo mylimąją stebina Ingos vyras Aivaras, žinoma moteris atviravo, kad kiekvienas gimtadienis – vis kitoks: „Kadangi kartu esame jau pakankamai ilgą laiko tarpą, būna ir taip, kad nieko neužsimenu – jis labai gražiai mane nustebina. O kartais galima pasakyti ir užuominų, kad nukreipčiau vyrą į tam tikrą kelią, kuriame galėtų orientuotis (šypsosi)“

REKLAMA

Tiesa, Inga neslepia, kad jai, kaip ir visiems, šie metai buvo išties kitokie. „Daugiau pradėjome pažinti savo šalį, kraštą. Norime nenorime, ta situacija mus visus šiek tiek sustabdė, sulėtino. Anksčiau labai greitai gyvenome, daug keliavome, neturėjome laiko nei susitikti ar ilgiau pabendrauti. O dabar visi esame apriboti, keliaujame mažiau ir daugiau susikoncentruojame į save, savo namus, tam skiriame daugiau laiko“, – pastebėjo žinoma moteris.

REKLAMA

Anksčiau, gimtadienio proga, I. Stumbrienė dažnai išvykdavo šventės paminėti svetur, vis dėlto pasaulyje susiklosčiusi situacija verčia elgtis kitaip. Nepaisant to, verslininkė pasakojo nė kiek dėl to neišgyvenanti. 

„Šiuo atveju, aš net ir neturiu tokių ambicijų, nes labai natūraliai priimu šią aplinką, kuri dabar yra susiformavusi. Natūralu, kad dabar situacija yra kitokia, ir mes turime apsiriboti Lietuvos teritorija. Iš tikrųjų, atsiranda tiek daug kitų galimybių, kaip tą gimtadienį galima sutikti ir paminėti čia. Galbūt net ir tos pačios dovanos yra visiškai kitokios. Žaviuosi tuo, kad galima padaryti ir mūsų šalyje, namuose“, – sakė ji.

REKLAMA
REKLAMA

O štai paklausta apie svajones, Inga neslėpė, kad jų su kaupu turi pasiruošusi ir ateinantiems metams: „Svajones aš kuriu kiekvieną dieną. Yra tikslai, kuriuos aš sau išsikeliu kiekvieną dieną ar savaitę, mėnesio bėgyje. Yra tikslai ir metams, dešimtmečiams.“

Sulaukė ypatingos dovanos

I. Stumbrienė ypatingos dovanos šiais metais sulaukė ir iš tarptautinį pripažinimą pelniuso plaukų stilisto Artiom Kikot bei vizažistės Živilės Urbonaitės. Profesionalai sukūrė moteriai nepamirštamą gimtadienio įvaizdį. 

REKLAMA

Artiom yra nacionalinių ir tarptautinių konkursų nugalėtojas, pasaulinio čempionato „OMC HAIRWORLD’“ dalyvis, šiuo metu dėstantis šukuosenų meną ir dirbantis su kūrybiniais projektais grožio namuose „Mano harmonija“, o jo vertybės ir grožio suvokimas sutampa ir su I. Stumbrienės.

Paklausius Ingos, kodėl gimtadienio įvaizdžio kūrimui pasirinko bendradarbiauti su Artiomu, ši atsakė: „Artiomas pasiūlė mano gimtadienio šventei sukurti tokią šukuoseną kokios Lietuvoje dar niekas nėra daręs – jo konkursinį darbą, kuris jam atnešė pasaulinį pripažinimą – tad buvo sunku atsisakyti. O prie tokios įspūdingos šukuosenos beliko tik sukurti jam derantį įvaizdį. 

REKLAMA

Inga pasidalijo savo pamąstymais apie grožį: „Grožis apima daugybę sričių. Kalbant apie žmogų, jis gali būti išorinis ir vidinis, tačiau svarbiausia, kad visada butų pusiausvyra, tik tada žmogus iš tiesų bus laimingas, o būti laimingu – svarbiausia. Taip ir jaučiuosi savo gimtadienio diena su šiuo įvaizdžiu.“

A. Kikot, pasakodamas apie savo kurtą įvaizdį I. Stumriebei pabrėžė, jog perlų tematika pasirinkta neatsitiktinai. Perlas simbolikoje aptariamas kaip brangakmenis, dėl savo švelniai raibuliuojančio blizgesio laikomas „mėnulišku“, o apvali forma tai – nuoroda į išbaigtumą. 

„Grožis, įvairiais pavidalais yra kuriamas visų ir kiekvieną dieną – tai tiesiog tapo masine produkcija, tačiau tam, kad liktum pastebėtas, turi su savo darbu transliuoti tau svarbią žinutę, o galutinio varianto vizualinė išraiška turi ne tik kelti žavesį, bet ir išbaigtumo jausmą. Tada tikrai liksi įvertintas“,  – pasakoja Artiom.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų