Naujoji Pitto mergina neišlaikė spaudimo: rėžė, ką galvoja apie nesibaigiančius ją ir Angeliną įtraukiančius skandalus

Užsienio žiniasklaidoje pasirodžius pirmosioms žinioms apie tai, kad Holivudo gražuolis Bradas Pittas – nebe vienišas, naujienų apie jo ir Nicole Poturalski santykius pasirodo kiekvieną dieną. O visai neseniai netgi ėmė sklisti gandas, kad ji ir Bradas neva negali pakęsti buvusios aktoriaus žmonos, Angelinos Jolie.

Nicole Poturalski, Angelina Jolie ir Brad Pitt (tv3.lt fotomontažas)
10

Ir nors nei Bradas, nei Nicole apie savo santykius išvis nėra viešai šnekėję, gražuolė nebeišlaikė ir pasisakė, ką apie visa tai galvoja.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naujoji Pitto mergina neišlaikė spaudimo: rėžė, ką galvoja apie nesibaigiančius ją ir Angeliną įtraukiančius skandalus

Bradas ir Nicole susitikinėja jau 9 mėnesius, vis dėlto žinia apie jų santykius viešumoje pasirodė tik dabar. Tai pasiekė ir Angeliną, kuri, kaip rašoma užsienio žiniasklaidoje, nė kiek nesidomi Bradu, kaip vyru, tačiau jai svarbu, su kuo jis supažinds jųdviejų vaikus. 

Tiesa, vienas Brado žingsnis – jog nusivežė savo naują mylimąją į savo ir Angelinos tuoktuvių vietą – ją vis dėlto stipriai įpykdė.

Iškart po to pasklido jau kitos kalbos – buvo teigiama, kad N. Poturalski ir B. Pittas Angelinos paprasčiausiai nekenčia. 

Manekenė, panašu, nusprendė tam duoti atsaką. Neseniai savo socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje ji pasidalijo nuotrauka, po kuria brūkštelėjo: „Laimingi žmonės nejaučia neapykantos“.

Čia netrukus pasipylė komentarai. Vieni klausinėjo, iš kur Nicole pirko suknelę, kiti domėjosi akiniais. Vis dėlto vėliau atsirado ir tokių, kurie suprato, ką iš tiesų Nicole turi omenyje.

REKLAMA

„Pasakyk žmonės tai garsiau“, – trumpai brūkštelėjo vienas, ir netrukus sulaukė Nicole atsakymo – ji rašė, kad „mes mylime, palaikome, šypsomės, ir gyvenimas yra gražus“.

Tiesa, ne visi buvo tokie geranoriški. Vienas komentatorius rašė: „Jei taip, kodėl tuomet kartu su Bradu nekenčiate Angelinos? Suprask, ką kalbi“.

Ir nors paprastai žinomi žmonės į tokias kritikos lavinas neatrašo, N. Poturalski šiuo atveju pasielgė kitaip, duodama trumpą ir aiškų atsaką: „Mes niekam nejaučiame neapykantos“.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad neseniai Bradas kartu su savo naująja mylimąja apsilankė Prancūzijos pilyje, kurioje jis yra lankęsis ir anksčiau. Situacija gal ir nebūtų tokia bloga, jei ne faktas, kad būtent joje B. Pittas ir A. Jolie prisiekė vienas kitam amžiną meilę. Negana to, aktorius Nicolę ten nusprendė nusivežti būtent tada, kai būtų švenčiamos jo ir Angelinos vestuvių metinės, jei jie nebūtų išsiskyrę.

Tačiau kaip praneša šaltiniai, pačiam B. Pittui tai, ką galvoja Angelina, nė kiek nerūpi. „Pasikviesdamas Nicolę į Miraval per savo ir Angelinos vestuvių metines, Bradas puikiai suvokė, ką darantis, ir kokios reakcijos gali tikėtis. Jam nerūpi, ar Angelina pratrūks. Jis netgi tikisi, kad ji būtent taip ir padarys“, – sakė šaltinis.

O štai Angelinos šaltiniai praneša, kad ji yra „įsiutusi ir pritrenkta fakto, kad Bradas gali pulti taip žemai“.

„Ją pykina, kad jis keliauja po Europą šitaip demonstratyviai su šia mergina, vietoje to, kad savo meilės gyvenimą laikytų oriai ir privačiai. Faktas, kad jis ją nusivežė į jų vestuvių vietą, viską parodo itin neskoningai ir nepriimtinai, kad ir ką Bradas sakytų“, – pridėjo šaltinis.


Rašyti komentarą...
A
2020-09-20 21:46:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jo jo Angeliną metai pakeitė,o Bradas vis dar 15likinis ir jo tas daikčiukas tipo amžinai jaunas,kodėl pasaulyje sensta tik moterys o nuo lenciūgo nutrūkę seni perdylos jauni?cha cha cha
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų