Tokio realybės šou pasaulis dar nematė: vos išgyveno net prodiuseris

Nuo rugsėjo 6-osios per TV6 žiūrovai išvys dar neregėtą realybės šou „Nuogi ir įbauginti“. Kiekvienoje realybės šou serijoje po vieną moterį ir vyrą nuogi paliekami negyvenamoje vietovėje, kurioje laukinės gamtos sąlygomis jie turi išgyventi 21 dieną.

„Nuogi ir įbauginti“ (nuotr. Vida Press)

Ir nors šou visame pasaulyje sulaukė didžiulio susidomėjimo, yra ir paslapčių, kurios į viešumą išlindo tik po to…

Pavyzdžiui, negyvenamoje vietoje palikti šou dalyviai kiekvieną savaitę darydavosi vis silpnesni – tiek fiziškai, tiek emociškai, o nerasdami ką valgyti, galiausiai nuspręsdavo gudrauti, ir imdavo vogti maistą iš filmavimo komandos. Tokių būdu jie yra pavogę riešutų sviesto, traškučių ir kitokių užkandžių.

Taip pat įdomu tai, kad nors šou iš tiesų vyksta negyvenamoje vietoje, civilizacija – ne taip jau ir toli. Taip pat iššūkio privatumą kartais galėdavo sutrikdyti tai, kad aplink nuolat sukiodavosi žmonės su kameromis.

O štai vienas iš šou prodiuserių ir pats kartą vos nežuvo, kai netyčia užlipo ant gyvatės. Gyvatei įkandus, Steve’as Rankinas neslėpė, kad jo keliai ne tik ištino, bet ir tapo primenantys želę, o pats jis ėmė dūsti. Vyrą iki artimiausios ligoninės netgi teko gabenti sraigtasparniu. Tad nors šou dažnai vykdavo itin gražiose pasaulio vietose, kaip, pavyzdžiui, Kosta Rika, pavojai išties nebūdavo suvaidinti. 

„Nuogi ir įbauginti“

Ne ką mažiau pasisekė ir kitam šou dalyviui, Shane’ui Lewisui, kuris, daugiau nei savo išlikimo įgūdžių, buvo žinomas dėl nuolatinių scenų. Tiesa, jam smarkiai nepasisekė – šou metu jam lūžo 3 kojų pirštai, tačiau šou tai akcentuojama nebuvo.

REKLAMA

O štai kita „Nuogi ir įbauginti“ dalyvė Bowen kartą lūšnoje rado Campari gėrimo, bulvių traškučių ir šiek tiek šokolado. Viso to buvo likę nedaug, vis dėlto mergina nusprendė viską pasiimti su savimi. Tiesa, jos grįžtant laukė visa filmavimo komanda – netrukus jos lobis buvo atimtas. Pasirodo, kad netoliese, kur vyko šou, savaitgaliais žvejodavo keli vietiniai, kurie ir buvo palikę šias gėrybes. Juokingiausia tai, kad nors iš jos viskas ir buvo atimta, mergina po kurio laiko į minėtą lūšnelę grįžo ir vėl. Tiesa, ir vėl nesėkmingai, mat ją ne tik sekė šou dirbantys asistentai, bet lūšnelė dar ir buvo nugriauta po audros.

Taip pat šou nemini ir vieno įdomaus fakto – iš tiesų nugalėtojas gauna piniginį prizą. Negana to, jis gana neprastas – kiek daugiau, nei 4 tūkst. eurų. O štai didžiausios šou priešės – mamos, mat joms itin nepatinka nuogumas…

Sunkumai, netikėtumai, konfliktai, nuovargis fiziniai ir psichologiniai išbandymai – visa tai realybės šou „Nuogi ir įbauginti“ jau rugsėjo 7 d. 20 val. per TV6! 


Rašyti komentarą...
Q
Q
2020-09-08 15:13:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai rodo per National Geographi ar Discovery. Žiūrėdavau, paskui pradėjo nebepatikti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų