Neseniai 4-ojo vaikelio su žmona sulaukęs Jankavičius – apie svarbų įvykį: ėjau iš proto, lipau sienomis

Nors didžioji dalis Lietuvos atlikėjų jau surengė savo pasirodymus, o kai kurie jų – net ir ne po vieną ar du, šįvakar, liepos 30 d,., žinomas dainininkas ir aktorius Mantas Jankavičius kviečia į pirmąjį savo koncertą po karantino, kuris vyks „Vasaros Terasoje“.

Mantas Jankavičius (Ievos Jūros nuotr.)
7

Taip pat jis neslepia, kad artimiausiu metu jo pasirodymų nenusimato daug, rašoma pranešime spaudai.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neseniai 4-ojo vaikelio su žmona sulaukęs Jankavičius – apie svarbų įvykį: ėjau iš proto, lipau sienomis

„Tikriausiai su jumis koncertuose matysimės dar rečiau“, – dar šį mėnesį gimus ketvirtajai atžalai, rašė M. Jankavičius, o specialiame interviu pridūrė: „Padaugėjo atsakomybių šeimoje, tad natūralu, kad darbui liks mažiau laiko.“

Vis dėlto nutolti nuo muzikos jis nežada. Dar spalį ruošiasi pristatyti naują albumą.

Beje, kelias naujas dainas gerbėjai išgirs jau šį vakarą: „Į pirmąjį savo koncertą Vilniuje po labai ilgos pertraukos sudėsiu viską, kas man yra brangu, iš skirtingų kūrybos periodų. Taip pat pristatysiu ir kelias naujas dainas“, – pasakoja Mantas Jankavičius.

Kartu su juo ant scenos pasirodys ir dainininko geras bičiulis Kastetas. Kartu jie atliks naują bendrą singlą „Proto komitetas“:

„Kaip viskas tiksliai vyks dar neaišku, nes dainų eiliškumą dėlioju likus pusvalandžiui iki koncerto, o ir pačiame koncerte tas eiliškumas dažnai keičiasi“, – koncertų užkulisius trumpai atskleidžia M. Jankavičius. 

Kad ir kokia būtų dainininko hitų tvarka koncerte, klausytojų laukia įspūdinga programa, kurią Mantas laukė pristatyti išties ilgai. O ir jėgų žymusis dainininkas sukaupė pakankamai, nors, kaip pats sako, ši koncertinė pertrauka jam nebuvo lengva. „Stresavau, ėjau iš proto, lipau sienomis“, – interviu pasakojo Mantas, „Vis dėlto manau, kad jei prasidėtų antroji pandemijos banga, taip nesinervuočiau.“ 


Rašyti komentarą...
A
Angelė
2020-07-30 11:25:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai tu pats bezdalius.Mantas nuostabus dainininkas.Turbūt negirdėjai kaip jis dainuoja Merkurio dainas,Sinatros.
Atsakyti
0

n
neidomus bezdarius
2020-07-30 10:32:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai geriau ir laipiok sienomis,gal bus ramiau nuo tokiu dainuotoju.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų