Starkus ragina saugotis nuo koronaviruso: paaiškino, kaip laisvę gausime kuo greičiau

Virš 2900 savanorių sutelkusi pilietinė iniciatyva „Stiprūs Kartu“ keliasi ir į „YouTube“ platformą. Specialiai projektui sukurtame kanale žinomi Lietuvos žmonės dalinsis savo #LiekameNamie akcijos vaizdo įrašais, rašoma pranešime spaudai.

Martynas Starkus (Paulius Peleckis/Fotobankas)
14

Šiame kanale jau dabar galima pasižiūrėti 20 video klipų, kurių tematika aprėpia įvairias sritis: vieni ragina žmones būti atsakingais ir likti namuose, kiti gali būti naudingi ruošiantis ekstremalioms situacijoms, dar kituose pateikiamos paprastos taisyklės kaip elgtis parduotuvėje arba ką būtina žinoti karantino metu.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Starkus ragina saugotis nuo koronaviruso: paaiškino, kaip laisvę gausime kuo greičiau

Visi klipai parengti bendradarbiaujant su Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentu prie Krašto apsaugos ministerijos.

Akcijos #LiekameNamie vaizdo klipe į Lietuvos žmones kreipiasi dainininkas Andrius Mamontovas, komikas Mantas Stonkus, keliautojas Martynas Starkus, aktoriai Jurgita Jurkutė, Audrius Bružas ir Eimutis Kvoščiauskas.

„Žmoniją užpuolė klastingas priešas – koronavirusas. Jis nesirenka savo aukų: jaunas tu ar senas, berniukas ar mergaitė – virusas puola. Kuo mažiau kontakto – tuo greičiau laisvė. O už ją kovoti mes mokame“, – teigia Martynas Starkus.

Namuose žmones likti skatino dainininkai Marijonas Mikutavičius ir Justė Arlauskaitė-Jazzu, aktorius Vytautas Rumšas, televizijos laidų vedėja Gabrielė Martirosian bei keliautojo ir žurnalistės Vytaras ir Laisvės Radzevičių šeimyna.

Nacionalinis savanorių pagalbos koordinavimo centras šiai dienai išsprendė jau 765 užregistruotus atvejus. Tačiau matant ar žinant žmonių, kuriems pagalba yra būtina, apie juos pranešti galite www.stipruskartu.lt arba nemokamu numeriu 1827. 


Rašyti komentarą...
V
Vh
2020-03-30 18:30:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik valdžia yra sei dienai kalta leido gryzti visiems kas norėjo ir ko dabar bliaunat tik galvoju kada jie pradės mąstyti su galva o ne su subine
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų