Monika Šalčiūtė sulaukė priekaištų iš internautų: kaltina netinkama augintinio priežiūra

Jau kurį laiką socialiniai tinklai ir įvairūs forumai ūžia apie tai, jog, neva, socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė netinkamai rūpinasi savo augintiniu Nino. Surinkta informacija viena mergina iš netikros anketos pasidalijo „Facebook“ grupėje „Mūsų AUGINTINIAI“, o vėliau susisiekė ir su naujienų portalu tv3.lt.

11

Susisiekus su pačia Monika, ši atviravo, jog šia tema kalbėti nenori, o tokios ją kaltinančios internautų pastabos yra šmeižtas.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Įrašas apie Monikos Šalčiūtės šunį

Emilija Berton pasivadinusi mergina „Facebook“ grupėje „Mūsų AUGINTINIAI“ pasidalijo įrašu ir keliomis nuotraukomis bei susirašinėjimais, kuriuose, neva, rašo pati Monika.

„Sveiki, rašau iš netikros anketos, žinant kokia Monika yra kerštinga, bet manau, kol nepradėsime viešinti, tol šiai „žvaigždutei“ nieko nebus. Kaip jau visi žinot ir pažįstat –Monika Šalčiūtė. Turi šunį Nino Persiką, kuris jai buvo „labai reikalingas“ maximum metus. Šiuo metu šuo yra visiškai apleistas, juo yra nesirūpinama( įrodymus taip pat įkeliu), o ji tik tyčiojasi iš žmonių, kurie ją protina, kaip teisingai augintį šunį. 

Šuo perkaręs, o Monika jį vadina storuliu. Pati auginu šuniuką – jis emocingas, vizgina uodegytę, pasitinka mane grįžtant, o Nino visada be reakcijos guli, nes daugiau nei valandos pasivaikščiojimo per 24 valandas jis nieko nemato. Taip pat, šuo labai dažnai būna paromis nevedamas į lauką (žinutės tai įrodo). Taip pat maitinamas „McDonald's“ šlamštu ir česnakiniais padažais, šuo keliauja iš buto į butą, iš vieno žmogaus pas kitą, nes vis kažkas jį priglaudžia iš draugų, giminių. Laiko savo šuniui Monika neturi. 

Taigi, noriu informuoti jus, visus gyvūnų mylėtojus, kad pagaliau pasiekti tam tikras instancijas, nepaisant jos populiarumo ir įrodyti, kad ji blogai elgiasi su savo augintiniu. Juk mes už laimę, taip?“ – rašė mergina.

Netrukus įrašą parašiusi mergina situaciją papasakojo ir naujienų portalui tv3.lt.

„Akita Inu veislė – reikalaujanti daug priežiūros, dėmesio. Monikos šunelis visiškai neatitinka standartinio akitos. Jis yra per liesas, liūdnas. Nuotraukos parodo, kad ant šuns yra jodinėjama, šuo palikinėjamas gatvėje po 30-40 minučių, visada be emocijų arba uždaromas klubo sandėliuke, kol Monika atliks savo vakaro pasirodymus. Negana to, Monika neturi laiko išvesti Nino į lauką“, – rašė ji.

REKLAMA

„Susirašinėjime su draugais Šalčiūtė pati papasakoja, kad Nino parą laiko nebuvo išvestas į lauką, arba apie tai, kad Monika pamiršo, jog šunį davė saugoti vienam iš draugų. Taip pat Monikos buto šeimininkai nežino, kad namuose auga šuo, nes Monika apie tai neužsiminė. Moteris komentaruose patvirtino tai, kad brokerė griežtai neleido laikyti naminių gyvūnų bute“, – dar pridėjo mergina.

tv3.lt pasiteiravus, iš kur mergina surinko visą šią informaciją, ji paminėjo populiarų forumą. Vis dėlto, anot merginos, kai ką galima pastebėti ir iš M. Šalčiūtės „Instagram“.

Paklausta, galbūt turi žinių, ar kas nors bandė su Monika kalbėtis, „Facebook“ vartotoja teigė: „Daug kas bandė kalbėtis su Monika, net ir dainininkė Iglė, tačiau Monika visoms pašaipiai atrašo, pasityčioja arba pasiūlo nevadovauti ir užblokuoja.“

Vėliau ji pridėjo, kad dėl esamos situacijos buvo bandyta susisiekti tiek su gyvūnų gerovės tarnyba, tiek ir su įvairiais žinomais žmonėmis.


Rašyti komentarą...
R
Rokas
2020-03-30 14:46:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Saugokis viruso fifa velniu
Atsakyti
0

žiauru
2020-03-31 19:48:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
žvaigždutei reikia žaislinio šuniuko. Gales vedžioti i metus viena karta, kitas pliusas nevalgys., neatrodys kūdas niekada.....ne šuniukas butu, o fantastiko!!!
Atsakyti
0

J
Jūra
2020-03-30 13:59:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokie žmonės...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų