Zoologijos sodo lankytojai patyrė siaubą: jų akivaizdoje lokiai sutaršė prižiūrėtoją

Kinijoje žuvo vieno zoologijos sodo prižiūrėtojas, kai grupė juodųjų lokių turistų akivaizdoje jį užpuolė ir sutaršė. Nelaimė įvyko Šanchajaus laukinių gyvūnų parke, o vaizdelis iš įvykio vietos netrukus paplito socialiniuose tinkluose.

Parko vadovybė patvirtino, kad zoologijos sode darbuotojas žuvo, kai jį užpuolė lokiai. Tačiau daugiau detalių apie nelaimę jie nepateikė. Pridurta, kad dėl incidento parkas trumpam užvėrė duris ir jame atliekamas tyrimas.

Socialiniuose tinkluose paplitusiame vaizdo įraše matyti, kaip autobusiuku važiuojantys lankytojai filmuoja įvykio vietą, kurioje yra ir vandens telkinys. Užfiksuota, kaip telkinio krante susirinkusi lokių gauja apspito zoologijos sodo prižiūrėtoją.

Savo akimis pamatyti vaizdelį galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Kaip teigiama Šanchajaus laukinių gyvūnų parko svetainėje, parke laikoma daugiau nei 100 tūkst. gyvūnų, priklausančių daugiau nei 200 rūšių.

Parkas yra suskirstytas į dvi dalis. Vienoje lankytojai gali tyrinėti teritoriją vaikščiodami, o kitoje dalyje turistai privalo būti specialiame zoologijos parko automobilyje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų