Žalingas įprotis paplonino žemaičio piniginę: „Vilniuje nėra tvarkos"

Kelkraštyje stovinčių policininkų ir laidos „Farai“ operatoriaus dėmesį atkreipė iš naktinio baro išėjęs, kažkur labai skubantis jaunuolis, stojęs ant elektrinio paspirtuko, tačiau pamiršęs įjungti šviesas ir apsivilkti liemenę su atšvaitais.

Pareigūnų stabdomas jaunuolis klusniai sustojo, jam buvp paaiškinta, kodėl jis buvo sulaikytas.

„Dabar ką tik pusę bokalo atsigėriau“, – prisipažino paspirtukininkas ir teigė, kad keliavo tik į šalia esančią degalinę nusipirkti cigarečių.

Prie policininkų priėjęs kitas vaikinas prisistatė esąs paspirtuko savininkas ir teigė nematęs, kad draugas pasiėmė jo transporto priemonę.

„Čia visi važiuoja be šalmų, be liemenių, o ką mes žinom? Vilniuje nėra tvarkos. Ką mes žinom, gi mes nevietiniai esam. Iš Plungės esam, mes nieko nežinom. O Plungėje tokio aparato net matyti nematysi“, – tvarkos nebuvimu sostinėje piktinosi paspirtuko savininkas ir sakė, kad su draugu į Vilnių atkeliavo užsidirbti.

Jaunuolis prasitarė, kad prieš apsilankant bare su sulaikytuoju draugu namuose žiūrėjo filmą ir atsigėrė po dvi skardines alaus.

„Filmą po darbo paveizėjom, dar po dvi alaus išgėrėm. Tas Apmenas, kaip jis ten, Atmenas, tas po vandeniu, kaip jis vadinasi“, – filmo pavadinimo niekaip prisiminti negalėjo vaikinas.

Sulaikytajam vaikinui nustatytas vidutinis girtumas (1,85 promilės). Vėlyvas pasivažinėjimas neblaiviam vaikinui kainavo 180 eurų.

„Bus pačios brangiausios cigaretės. Gal mesit net rūkyt“, – sakė pareigūnas.

Pamatęs susibūrimą prie pareigūnų ir jaunuolių priėjo trečias vaikinas, lydimas visu garsu iš nešiojamos kolonėlės sklindančios muzikos.

Kokių žinių atnešė melomanas, žiūrėkite vaizdo reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Farai“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų