Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienį „X faktoriaus“ scenoje vyko įtempta kova dėl išlikimo. Laidoje tęsėsi kėdžių etapas, kuriame dėl vietos finaluose kovėsi 10 muzikos talentų. Tačiau didžiausia drama žiūrovų laukė laidos pabaigoje, kai ėmė aiškėti „X faktoriaus“ finalininkai.

Jolanta Labinksytė pasirodė dešimta ir po savo pasirodymo iškart sukėlė galvos skausmą Justei Arlauskaitei-Jazzu. Visos trys kėdės jau buvo užimtos – ant jų sėdėjo Norbertas Liatkovskis, Gabrielė Rybko ir Gerda Zaptoriūtė.

Jazzu buvo įsitikinusi tik dėl vieno dalyvio – Norberto. Jis galėjo ramiau atsikvėpti, kol merginos dar kartą pasirodė „X faktoriaus“ scenoje.

Visų merginų pasirodymai buvo tokie geri ir skirtingi, kad atėjus apsisprendimo momentui Jazzu net apsiverkė, nes niekaip nesugebėjo vienai dalyvei pasakyti, kad su ja atsisveikina.

REKLAMA

„Negaliu pasakyti... Viską žinau, bet labai sunku pasakyti. Abi labai skirtingos ir abi labai stiprios. Nežinau, kaip tą ištransliuoti...Savo komandoje aš noriu turėti skirtingų žmonių, kuriems galėčiau duoti daug“, – skelbdama galutinį trejetuką šluostydamasi ašaras kalbės J. Arlauskaitė-Jazzu.

Visą dramatišką kovą pamatykite vaizdo siužete.

Laidą „X faktorius“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19:30 per TV3 televiziją.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų