Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prie Elektrėnų girtas vairuotojas sukėlė didelę avariją: rėžėsi į fordą ir išsviedė jį iš greitkelio. Iš sumaitoto fordo teko vaduoti prispaustus žmones. Maža to, policijai uždarius greitkelį įvyko dar viena avarija: į tarnybinį pareigūnų automobilį rėžėsi neatidi vairuotoja.

Prie Elektrėnų girtas vairuotojas sukėlė didelę avariją: rėžėsi į fordą ir išsviedė jį iš greitkelio. Iš sumaitoto fordo teko vaduoti prispaustus žmones. Maža to, policijai uždarius greitkelį įvyko dar viena avarija: į tarnybinį pareigūnų automobilį rėžėsi neatidi vairuotoja.

REKLAMA

O Vilniuje pasiautėjo girtas sportinio „Porsche Macan“ vairuotojas: įlėkė į namo kiemą viską vartydamas ir suniokojo kieme stovintį „Volvo“.

Keliasdešimt tūkstančių eurų kainuojančiu sportiniu „Porsche Macan“ girtas vyras įlėkė į kiemą. Suniokojo niekuo dėto žmogaus „Volvo“. Atskridęs „Porsche“ nubloškė ir apsuko stovintį automobilį, štai kaip sumaitotas „Volvo“ galas. „Volvo“ vairuotojas sako, kad namo grįžo prieš pat avariją – praėjo apie dešimt minučių, kai jis išlipo iš mašinos: „Jis pašoko ir nuskrido tiesiai pro batutą ir bordiurą, va čia, per batutą prašoko, nukrito ir mano mašiną nunešė. Ir dabar ant medžio mašina.“

„Porsche“, vartydamas stulpelius ir dekoratyvinius akmenis, įlėkė į kiemą. Praskriejęs kelias dešimtis metrų palei kelią, rėžėsi į „Volvo“, jį apsuko ir pasikabino ant medžio. O liudininkas atsitiktinai pamatė Kriaučiūnų gatve skriejantį „Porsche“: „Na aš mačiau, kokiu greičiu lėkė jis, kaip tik pro langą žiūrėjau. Galvojau jaunimas laksto. Bet jis taip greit pralėkė. Nu labai greitai. Ir po to jau bum, aš į pagalbos numerį skambinau.“

REKLAMA

Liudininkas nubėgo žiūrėti, kas atsitiko. 27-erių metų „Porsche“ vairuotojas rimčiau nenukentėjo. Žmonės iš karto suprato, kad vyras girtas. Į policijos alkoholio matuoklį abiem bandymais jis įpūtė kiek daugiau nei dvi promiles – tai vidutinis girtumas, už tiek gresia baudžiamoji byla. Abu automobiliai suniokoti taip smarkiai, kad tinkami tik į sąvartyną.

Prie Elektrėnų girtas BMW vairuotojas atsitrenkė į „Ford Galaxy“ ir nubloškė pastarąjį automobilį į griovį. Vartydamasis fordas suniokojo tvorą nuo žvėrių ir užstrigo brūzgynuose. Į avariją vaduoti prispaustų žmonių iš fordo iškviesti gelbėtojai.

Policija ties nusukimu į Abromiškes uždarė greitkelį, automobilius nukreipė į aplinkkelį. Tačiau netrukus čia įvyko antra avarija: į eismą nukreipiančių pareigūnų „Škoda Yeti“ rėžėsi 29-erių metų moters vairuojamas automobilis „Toyota“. Suniokotas tarnybinio automobilio šonas – automobilis keliaus į sąvartyną. Maža to, „Toyota“ dar trenkėsi į čia pat budėjusių kelininkų automobilį:

REKLAMA
REKLAMA

„Atsitrenkė į pareigūnus, tada į mus. Gavom smūgį, va matosi žymės, kiek pavažiavo. – Bet čia gi visi su švyturėliais gi stovėjot? – Visi su švyturėliais, viskas veikė, dabar jau mūsų akumuliatorius jau. Ir pareigūnai su švyturėliais. – O kas, nežiūrėjo į kelią? – Mūsų požiūriu, neadekvati jinai. – Gal nuo pagalvės išsiskleidusios. – Ji pati nesusigaudė. Gal navigacija. – Gal užsižiūrėjo į kažką.“

Moteris buvo blaivi. Labai pasisekė, kad mašinoje nebuvo pareigūnų – jie buvo išlipę ir reguliavo eismą, tad ir spėjo pasitraukti nuo atlekiančios mašinos. Toks smūgis į šoną greičiausiai būtų pražūtingas sėdintiems viduje. O smūgis į kelininkų mašiną jau buvo silpnesnis. Nukentėjo tik avariją sukėlusi vairuotoja, ją medikai išvežė į ligoninę.

Iš pirmosios avarijos į ligoninę išvežti trys automobiliu „Ford Galaxy“ važiavę žmonės: 50-metis vairuotojas, 43-ejų ir 14-os metų keleivės.

Veikiausiai baimindamiesi, kad nepasikartotų toks incidentas, kaip nutiko policijai, techninės pagalbos darbuotojai ištraukę fordą ratais į dangų paskubomis krauna į sunkvežimį. Transportuoti taip mašinas nesaugu, tačiau dar nesaugiau stoviniuoti greitkelyje. Spūstis ir chaosą greitkelyje sukėlęs 26-erių metų BMW vairuotojas įpūtė beveik dvi promiles, jam vien už girtumą gresia baudžiamoji byla.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų