REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilniuje netoli Gariūnų turgavietės kilo didžiulis gaisras – užsiliepsnojo gyvenamasis namas. Žmonės spėjo išsigelbėti.

Vilniuje netoli Gariūnų turgavietės kilo didžiulis gaisras – užsiliepsnojo gyvenamasis namas. Žmonės spėjo išsigelbėti.

REKLAMA

Didžiulį gaisrą teko gesinti Vilniaus ugniagesiams. Dega gyvenamasis namas, iš palėpės veržiasi dūmai. Didžiulis dūmų stulpas matomas iš toli.

O stogas – kaip perkaitinta keptuvė: ugniagesiai dirba ant iki raudonumo įkaitusio skardinio stogo. Mažiausiai vienas ugniagesys atsiduria visai prie pat tos vietos, kuri nuo karščio švyti raudonai.

Labai pasisekė, kad per šį gaisrą niekas nesužeistas. Bendrajam pagalbos centrui apie nelaimę Vilniaus Panerių seniūnijoje Neskučių gatvėje pranešta maždaug 21 valandą. Skambinę žmonės pranešė, kad gyvenamojo namo stogas dega atvira liepsna. Štai kaimynystėje gyvenantį vyrą pažadino triukšmas: „Aš jau miegojau. Galvoju, kodėl taip šviesu. Žiūriu mašinos, dūmai eina. Ugnies nebuvo.“

Ugnį ugniagesiai, matyt, iš karto numušė, tačiau degė palėpė po skardiniu stogu. Tai apsunkino gesinimą. Ugniagesiams norint pasiekti gaisro židinį tenka ardyti stogą. Toje vietoje, kur stogas įkaito iki raudonumo, netrukus ir vėl plyksteli liepsnos. Ant iki raudonumo įkaitusio stogo – labai pavojinga. Name, kai kilo gaisras, buvo šeši žmonės.

REKLAMA
REKLAMA

Ugniagesių duomenimis, visi šeši žmonės spėjo išbėgti, tačiau gelbėtojai su kvėpavimo aparatais apieškojo namą. Viduje žmonių nėra. Dėl ko kilo gaisras – aiškinamasi.

REKLAMA

Dega ir medinis namas, ir prie jo priblokuotas medinis garažas. Ugniagesiai praneša, kad teko nuardyti apie 150 kvadratinių metrų skardinio stogo, išdegė patalpa mansardoje. Visas namas sulietas vandeniu. Nuostoliai dideli.

Gaisro gesinimą apsunkino tai, kad į šią duobėtą Vilniaus gatvę remontininkai veikiausiai niekad net nebuvo užsukę. Vakar vakare vandens balos ėmė šalti.

Vandenį iš tolėliau vežiojantys gaisriniai automobiliai pakliuvo į ledo spąstus. Užstrigusią mašiną ugniagesiai bandė išstumti, tačiau sunkvežimio iš didžiulės ledinės duobės rankomis neišstumsi.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų