Vilniaus centre – neeiliniai svečiai: gyventojai sugaišo nemažai laiko, kad juos palydėtų iki upės

Penktadienį Vilniaus centre lankėsi neeiliniai svečiai. Didžiojo dančiasnapio jaunikliams pirmąją savo gyvenimo dieną teko susipažinti tiek su kietu senamiesčio grindiniu, tiek su į pagalbą atskubėjusiais žmonėmis.

Šį neeilinį nutikimą savo „Facebook“ paskyroje nupasakojo fotografas Marius Čepulis. 

„Įsivaizduokit – gimstat seno medžio drevėje (tikiu, kad ties tuo vaizdu ilgiau užtruksit, nes juk nesat auksavabalio lerva), tik apdžiūnat ir jus mama pradeda kviest ristis laukan. 

Nuo drevės iki žemės keli metrai, bet tai, o kas jums – nepatyrusiems narsuoliams. Drąsiai šokat žemyn, patiriat pirmą skrydį (vertikalėje) ir šlumšt ant kieto grindinio“, – istoriją pradėjo M. Čepulis. 

Fotografas pasakojo, kad tik nusileidus žemyn jaunikliams teko susipažinti su keistu ir jiems neįprastu pasauliu. 

„Atsikvošėjat, palaukiat, kol iššoka visi 11 brolių ir sesių ir tada pasileidžiat beprotišku pasauliu tarp keistų mašinų, žmonių, šunų, kačių. Pasimaudot kiekvienoj baloj. 

Vėliau prie jūsų prisijungia keli žmonės, kurie lydi ir neleidžia nuklysti ir va taip savo mažom kojelėm nužingsniuojat 1,5 km iki upės! Prie upės dar prisistato vienas reporteris ir piktas jūsų giminės patinas ir dar kažkodėl apkula jūsų didvyrę mamą (ne reporteris, o patinas dančiasnapis). Kaip jums tokia pirma gyvenimo diena?“, – rašė fotografas. 

Jis išdėstė, kad čia kalbama apie didįjį dančiasnapį ir jo šeimą. 12 jauniklių mamai nuo Reformatų skvero iki Vilnelės upės su jaunikliais teko keliauti senamiesčio gatvėmis. 

„Nuo Trakų gatvės šeimyną palydėjo neabejingi piliečiai, pasaugojo nuo keturkojų, dvikojų beigi visokių tipų ratų irgi šulinių“, – pasakojo M. Čepulis. 

Pilietiški tautiečiai šiam palydėjimui skyrė kiek daugiau nei valandą vien tam, kad paukščiai saugiai nukeliautų iki upės. Šeimos kelionę senamiesčio gatvėmis nufilmavo Marija Subataitė ir vaizdo įrašu pasidalijo su naujienų portalu tv3.lt.

Šeimos kelionės įrašą pamatykite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 


Rašyti komentarą...
T
Tt
2021-05-07 13:19:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokie vaizdai pamalonina dusia, ir žmonės atrodo geresni negu visad.
Atsakyti
-1

A
Ats
2021-05-07 15:49:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žmonės geri daugumoje, tik, kad tie pauksteliai gražiai užaugtų, jie ir nori gyventi, kua daugiau iš gamtos mes pasisemsime gerumo, neniokodami jos, ji mums atsidekos, kad ir šiais mažais pukuatais kamuoliukais, tad mylėkime gamta gyvenimą ir gera nuataika
Atsakyti
0

L
Lina
2021-05-08 09:44:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ačiū Žmonėms..džiugu, kad yra gėrio nuoširdumo!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų