Avarija vienoje judriausių Vilniaus gatvių: neblaivi BMW vairuotoja rėžėsi į kelio atitvarus Papildyta 17 val.

Vilniuje girta BMW vairuotoja judrioje gatvėje rėžėsi į atitvarus ir užtvėrė eismą. Moteriai nustatytas kiek mažesnis nei pusantros promilės girtumas.

Policija į savo automobilį sodiną moterį: avarija vidury Vilniaus sukėlė BMW vairuotoja. Aiškėja, kad moteris girta sėdo prie vairo. Vairuotojai nustatytas kiek mažesnis nei pusantros promilės girtumas.

Prieš vidurdienį pranešta, kad Geležinio Vilko gatvėje, netoli sankryžos su Žalgirio gatve į atitvarus įsirėžė BMW. Iš karto atsiųsti ir medikai, nes pranešta, kad BMW vairuotoja patyrė sumušimų.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Avarija vienoje judriausių Vilniaus gatvių: neblaivi BMW vairuotoja rėžėsi į kelio atitvarus

Paaiškėjo, kad rimtesnių sužalojimų vairuotoja išvengė. Po smūgio į atitvarus iššovė oro pagalvės, greičiausiai jų smūgį ir patyrė vairuotoja. Į ligoninę vairuotojos vežti neprireikė.

Atvažiavo policija – paaiškėjo, kad vairuotoja prie vairo sėdo apgirtusi. Alkoholio matuoklis parodė apie 1,2 promilės. Tai lengvas girtumas. Per avariją kiti žmonės nenukentėjo, todėl vairuotoja veikiausiai išvengs baudžiamosios bylos. Tačiau vairuotojai teks susimokėti didžiulę baudą, be to vairuotojo pažymėjimas girtam sukėlus avariją paprastai atimamas net penkeriems metams.

Ant nulaužtų atitvarų užstrigęs BMW užtvėrė eismą judrioje gatvėje, todėl suskubta apdaužytą mašiną išvežti.

 

 


Rašyti komentarą...
x
xxL
2021-05-05 14:37:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
eilinis patvirtinimas kad BMW yra diagnozė. Yra ir retų išimčių kai BMW vairuoja labai kultūringi piliečiai, bet deja tokių mažuma.
Atsakyti
0

G
Gaila
2021-05-05 14:50:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai paskutiniu metu daug avarijų,del neblaivių moterų!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų