Vilkaviškiečių šeimą sukaustė baimė – buvo priversti vaiką perrašyti į kitą darželį

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi jauna šeima, kurios 3-metis sūnus galimai nukentėjo Vilkaviškyje esančiame darželyje. Pora siekia išsiaiškinti tiesą, kas tą dieną nutiko jų vaikui, o pati ugdymo įstaiga viską nori tiesiog užglaistyti. 

Berniuko mama pasakoja, kad vieną dieną sulaukė darželio skambučio, kad jų vaikas turi temperatūros. Tėvai tuomet skubiai pasiėmė vaiką iš darželio, parsivedė jį namo ir tada juos ištiko šokas. Vietoje minimos pakilusios temperatūros pamatė ištinusią vaiko ausytę. Pats berniukas nesudvejojo ir paaiškino, kad jį nuskriaudė darželyje. 

„Pirmiausiai nufotografavome ir nusiuntėme auklėtojai, kad nėra tos temperatūros. Tada pasižiūriu, kad baisi ta ausis, vaiko klausiu, kas nutiko. Parodė veiksmą, kad tempia už tos ausies ir pasakė, kad padarė teta“, – pasakojo berniuko tėvai.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jauną šeimą papiktino jų vaiko pasakojimas: darželis kaltės nepripažįsta

Tačiau darželio vedėja ir kitos darbuotojos kategoriškai atmetė tėvų kaltinimus, kad prieš vaiką buvo panaudotas smurtas. Darželio auklėtoja svarstė, kad vaikui greičiausiai įkando vabalas. Netrukus į darželį atskubėjo medikai ir policijos pareigūnai. 

„Medikai pasakė iškart, kad čia tikrai ne joks vabalo įkandimas, o čia nuspausta, susukta, nutempta ausis. Tai buvo kaip ir dar vienas įrodymas, kad kažkas nutiko tame darželyje“, – piktinosi vaiko tėvai. 

Tačiau darželio vadovybė auklėtojos kaltę neigia ir tikina, kad toks incidentas negalėjo įvykti. Tėvams taip pat buvo pasakyta, kad tai prestižinis darželis, kuriame nieko panašaus nėra buvę.

„Šios grupės tėvai neprašyti niekieno būtent šiam tyrimui surinko auklėtojos charakterizuojantį tekstą, kurį pasirašė visi šimtu procentų, kad auklėtoja pasitiki, gerbia, kad auklėtoja myli jų vaikus ir su meile juos palieka būtent šitam pedagogui“, – teigė darželio vedėja. 

Nesuradę teisybės tėvai buvo priversti vaiką perrašyti į kitą darželį, o tėvų situaciją išklausęs gelbėtojas Žilvinas Žitkus svarstė, kad toks nutikimas bus gera pamoka tiek patiems tėvams, tiek darželio auklėtojai. 

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

Straipsnis parengtas pagal TV3 laidą „TV pagalba“.


Rašyti komentarą...
S
Silva
2021-02-20 21:23:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na šis darželis Vilkaviškyje Gerai žinomas , šie tėvai nepirmieji yra nukentėję, gaila kad kiti tėvai tyli nesikreipia į viešumą. Nes atvejų kai šiame darželyje ir muša vaikus ir rėkia ant jų , žinoma verkiancius dar uždaro. Siaubas... Tie kas komentuoja nežinodamas šio darželio pirmiau tegu jį aplanko, nes vien tik praeinant pro jį kaip matosi ir girdisi kaip ant vaikų yra rekiama ir kaip baisiai su jais elgiamasi.
Atsakyti
-18

M
Mama1
2021-02-20 23:16:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu del istinusios ausytes pripaise vaikui temperatura, tai faktas kad darzelis meluoja. Visko darzelyje buna, svarbu kad tiesa aukletoja pasakytu, tuomet nebutu tokiu reikalu.
Atsakyti
-5

T
To xxx
2021-02-20 23:29:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei tokie benkartai kaip tu tokius darbus darželiuose dirba- tai tada tikrai geriau namuose auklėti....
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (26)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų