• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kalifornijoje į avariją pakliuvo ir, anot pareigūnų, per plauką gyvas liko pasaulio golfo legenda Tigeris Woodsas. Sportininkas nuo kelio nulėkė ir kelis kartus apsivertė važiuodamas prabangiu Hyundai" visureigiu, pavojingame kelio ruože.

Kalifornijoje į avariją pakliuvo ir, anot pareigūnų, per plauką gyvas liko pasaulio golfo legenda Tigeris Woodsas. Sportininkas nuo kelio nulėkė ir kelis kartus apsivertė važiuodamas prabangiu Hyundai" visureigiu, pavojingame kelio ruože.

REKLAMA

Prabangų visureigį visiškai suknežintu priekiu tarnybos iš krūmynų traukia Kalifornijoje, netoli Los Andželo. Iš automobilio ištrauktas ir skubiai į ligoninę išvežtas sunkiai sužeistas Tigeris Woodsas – pasaulio golfo legenda. Baisi avarija netoli kalvoto Palos Verdeso, vingiuotame kelyje įvyko netrukus po 7 val. ryto. Ši vieta praminta „juoduoju ruožu“, dėl čia dažnai įvykstančių avarijų. Vietiniai klastingą kelią puikiai žino.

Woodso vairuojamas visureigis pirmiausia kliudė skiriamosios juostos bortelį: „Štai čia įvyko smūgis ir matome Pietų krypties juostose nuolaužas. Tuoj lakūnas pasuks kairiau ir aiškiau matysime, kur skriejo automobilis. Štai čia jis išlėkė iš kelio ir prasiskynęs pro medžius galiausiai sustojo šioje vietoje.“

REKLAMA
REKLAMA

Automobilis kelis kartus vertėsi, kol sustojo už poros šimtų metrų nuo pirminio smūgio. Į avarijos vietą atvykę pirmieji pareigūnai sako, kad Woodsui labai pasisekė, kad liko gyvas. Ant kelio nebuvo jokių stabdymo žymių, o visureigis, panašu, viršijo leistiną greitį. Vairuotojas, pagal pirminę informaciją, nebuvo apsvaigęs.

REKLAMA

„Nuo atsitrenkimo į skiriamąją juostą iki sustojimo vietos – keli šimtai pėdo. Tai aiškiai rodo, kad jis važiavo didesniu greičiu nei įprasta“, – sako Los Andželo apygardos šerifas Alex Villanueva.

„Kai atvykau į įvykio vietą, ponas Woods‘as sėdėjo vairuotojo vietoje, pakalbinau jį ir įsitikinau, kad jis yra sąmoningas. Tuo metu jis atrodė ramus ir blaiviai protaujantis. Nusprendžiau pats jo netraukti, o palaukti gelbėtojų“, – pasakoja šerifo pavaduotojas Carlos Gonzalez..

REKLAMA
REKLAMA

Policija ir gelbėtojai iš karto suprato, kad Woodsui smarkiai sužeistos kojos.

„Traukiant Tigerį Woodsą iš transporto priemonės neprireikė hidraulinio plėstuvo. Naudojome laužtuvus ir kirvį, kad jį ištrauktume. Gelbėtojai jam uždėjo kaklo fiksatorių ir paguldė ant stuburo lentos, apsaugodami nugarą“, – teigia priešgaisrinės tarnybos vadovas Daryl Osby,.

Tigeriui Woodsui sunkiai sužalotos abi kojos, yra atvirų lūžių, pažeisti minkštieji audiniai. Į dešinį blauzdikaulį teko įstatyti strypą, pėdą ir čiurną susukti varžtais ir kabėmis. Pacientas, anot oficialaus pranešimo, dabar sąmoningas ir bendraujantis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pasaulį apskriejus žiniai apie nelaimę, palinkėjimus Tigeriui Woodsui ėmė siųsti politikai, sportininkai ir draugai.

„Man susuko pilvą. Sunku matyti, kaip vienas geriausių draugų pakliūva į avariją. Tikiuosi, jam bus viskas gerai“, – kalbėjo golfo žaidėjas Justinas Thomasas.

Woodsas dalyvavo kasmet rengiamame Golfo turnyre klube „Riviera Country“ ir nelaimės metu vairavo jam rėmėjų parūpintą prabangų Hyundai visureigį „Genesis“, kurio kaina prasideda nuo 40 tūkst. eurų. Automobilyje sumontuota 10 oro pagalvių, priešpriešinio susidūrimo perspėjimo ir vairuotojo žvalumo sekimo sistemos. Tigeris Woodsas buvo prisisegęs saugos diržą.

REKLAMA

45 m. Woodsas laikomas vienu iškiliausių visų laikų golfo žaidėju. Laimėjo 15 svarbių čempionatų.

Buvo įsivėlęs ir į virtinę skandalų. 2009 m. vairuodamas rėžėsi į medį ir hidrantą. Šūsniui moterų paskelbus turėjus su juo romanus, sportininkas išsiskyrė su žmona. 2017 m. netoli namų važiuojamojoje dalyje miegojo prie vairo, neva apsvaigęs nuo receptinių vaistų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų