Vaizdingas „Farų“ operatoriaus apsilankymas „svajonių“ kaimynystėje: nepadorūs gestai ir nuogas užpakalis

Išsigandusi moteris paprašė policijos pagalbos. Kaimynai grasino susidoroti su ja ir padegti namus. Į įvykio vietą nedelsiant išvyko pareigūnai ir laidos „Farai“ operatorius.

Pareigūnų savo kieme laukė jiems skambinusi pilietė. Moteris pažodžiui atkartojo visus grasinimus ir tikino, kad jie išties buvo rimti.

„Aš padegsiu tavo namus, aš tave pasmaugsiu. <...> Jis sėdėjęs kalėjime. Jis ant tiek girtas, nes jis matyt visą savaitę geria“, – tikino moteris.

Pranešėja parodė, kur yra jai grasinęs vyras. Kelis kartus pakviestas vyriškis galiausiai atėjo. Vyriškis, žinoma, neigė grasinęs kaimynei ir piktinosi, kad policija atvažiavo jau antrą kartą.

Tačiau pranešėja patvirtino, kad kaimynas nerinkdamas žodžių grasino jai susidorosiąs.

Su esminiu klausimu atėjo ir dar viena pilietė. Moteris prisistatė esanti sulaikyto piliečio žmona, o ji netrukus ėmė intensyviai mosuoti ranka ir rodyti nepadorius gestus. Pareigūnai moters primygtinai paprašė grįžti į savo kiemą, nes jai nesitrauksiant jie būtų priversti ją sulaikyti už buvimą neblaivia viešoje vietoje.

Akimirka ir viskas buvo lyg ir išsisprendę – įtariamasis sulaikytas, moteris pasišalino, o pranešėja nusprendė rašyti pareiškimą.

Deja, pilietė po kelių akimirkų grįžo ir ėmė reikalauti, kad jos vyras būtų paleistas.

Nekreipdama dėmesio į policininkus, įpykusi moteris žarstėsi grasinimais kaimynei.

Nu, sterva, pamatysi, kas dabar tau bus“, – eidama namų link grasino moteris.

Į savo kiemą grįžusios moters pareigūnas paprašė nerėkti. Tačiau, panašu, kad tai nepadėjo, o moteris ėmė savo nepasitenkinimą rodyti ir kūno kalba. „Farų“ operatoriui ji rodė ne tik nepadorų viduriniojo piršto gestą, bet ir savo užpakalį.

Tačiau savo kieme moteris ilgai neužsibuvo. Į incidentą įsitraukti nusprendė ir kitas kaimynas, o situacija netrukus virto absoliučiu chaosu. 

Kaip baigėsi situacija, galite pamatyti vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Farai“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų