Uspaskichas pakomentavo savo sveikatos būklę

Specialioje laidoje „TV3 Žinios. Seimo rinkimai 2020“ nuotoliniu būdu buvo pakalbintas Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas. Politikas Seimo rinkimų dieną pasijuto nekaip, todėl nusprendė nesilankyti Darbo partijos štabe ir kartu su partiečiais nelaukti rinkimų rezultatų. Laidoje Viktoras Uspaskichas pakomentavo savo sveikatos būklę.

„Yra kosulys, nes pusantro mėnesio susitikimai vyko lauke, gaivus oras ir taip toliau. Bet dabar jau gerėja, gerėja“, – teigė V. Uspaskichas.

Darbo partijos lyderis patikino, kad kol kas nesitikrino dėl koronaviruso. Tačiau pareiškė, kad jo bijoti net nereikia.

„Aš visiškai negalvoju, kad tai yra blogas dalykas. Pavyzdžiui, koronavirusas ar koks kitas. Koks skirtumas. Tai yra gripas. Jis yra, ne vieną kartą buvo ir praeis. Reikia taip į koronavirusą žiūrėti. Tai yra gripas ir viskas“, – aiškino V. Uspaskichas.

Visą pokalbį su V. Uspaskichu žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Tiesioginėje laidoje „TV3 Žinios. Seimo rinkimai 2020“ išvysite visą aktualiausią ir naujausią informaciją apie rinkimus bei rinkimų rezultatus. Svarbiausi šalies politikai laidos studijoje dalinsis įžvalgomis ir komentarais. Laidos vedėjai: Artūras Anužis, Donata Račaitė ir Vladimiras Laučius.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
A
Ar galima?
2020-10-12 08:43:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vakar, ne taip pasisukus kalbai su Uspaskichu, Tapinas greitai perjungė į reklamą, neleido žmogui net minties pabaigti. Dar vienas dalykas, kuris pribloškė mane, tai atviras tyčiojimasis iš lenkų per tv. Niekada nebuvau jų fanas, bet šitaip tyčiotis, manau, pažeidžia visas etikos normas viešoj erdvėj.l
Atsakyti
-6

A
Aha
2020-10-12 03:15:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Suvirintojo godos...
Atsakyti
-4

W
Www
2020-10-12 07:59:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas tau Viktorai įlindo į nosį, bandyk snypsti?
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų