Ukrainos verslininko ir politiko nužudymo sąmoksle – naujos detalės

Sąmoksle nužudyti garsų Ukrainos verslininką ir politiką – naujos detalės. Paaiškėjo, kad jo prabangų visurgeigį apšaudė ir į trimetį sūnų pataikė 18-osir 19-os metų jaunuoliai. Jie abu kovėsi su Rusijos remiamais separatistais Donbase.

Ukrainos žiniasklaida mirga nuo pranešimų, kad Kijevo centre apšaudytas prabangus visureigis „Range Rover“ priklauso kompanijai „DonUkrProekt“, kuri įtariamoji tiriant baudžiamają bylą dėl teroristų finansavimo Donbase.

Tą vakarą, kai visureigį suvarpė žudikų kulkos, jį vairavo Kijevo srities tarybos deputatas, verslininkas Viačeslavas Sobolevas. 47-erių V. Sobolevas ir pats turi sąsajų su Donbasu – tiek politinių, tiek verslo. Dar 1997-aisiais jis Donecke įkūrė prekybos centrų tinklą, o iki prasidedant karui Ukrainos Rytuose, jis buvo Donecko miesto tarybos narys. 2016-aisiais Ukrainos prokurorai ėmėsi baudžiamojo tyrimo dėl V. Sobolevo prekybos centrų tinklo ryšių su Rusijos remiamais separatistais karo apimtame regione.

Tiesa, pats V. Sobolevas teigia, kad tinklą pardavė prieš 12 metų ir bendradarbiavimą su separatistais neigia. Neoficialiais duomenimis, V. Sobolevo verslo ryšiai apsišaukėliškoje Donecko respublikoje ir galėjo tapti pasikėsinimo pražudžiusio jo trimetį sūnų priežastimi, mat sulaikyti du jaunuoliai – 18-os ir 19 metų abu Rytų Ukrainoje kovėsi grupuotėje „Dešinysis sektorius“.

Tai nacionalistinė organizacija, padėjusi Ukrainos kariams atremti Rusijos agresiją Donbase. Skelbiama, kad tai Andrejus Lavrega, kurį matote nuotraukoje, kartu su bendru Aleksejumi Semenovu taikėsi į politiką, tačiau nušovė jo sūnų. V. Sobolevo automobilio žudikai tykojo šalia esančiame pastate, o šaudyti ėmė visureigiui sustojus sankryžoje. Pareigūnams juos susekti pavyko peržiūrėjus vaizdo kamerų įrašus. V. Sobolevas neteko jauniausio iš penkių savo atžalų.


Rašyti komentarą...
P
PAGARBA BANDITIZMO SLOVINTOJAMS
2019-12-04 08:27:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
....
Atsakyti
0

A
ARVYDAS
2019-12-06 09:23:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kremliaus gangsterius už tautų genocidą būtina teisti.Kitaip jie žudys.Nebaudžiami nusikaltimai skatina naujus nusikaltinus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų