TV3 Žinios. Vos darbus pradėjęs Bidenas jau atšaukinėja Trumpo priimtus įsakus

Į Jungtinių Valstijų senatą šiandien atkeliavo D. Trumpo apkaltos straipsnis, kuris atvėrė kelią demokratams pradėti jo teismą. Tai pirmas kartas, kai kadenciją baigęs prezidentas turės stoti prieš apkaltos teismą.

Prezidentas Joe Bidenas vos tapęs prezidentu pasirašė net 17-ka įsakų atšaukiančių įvairius pirmtako D. Trumpo sprendimus, tačiau apsukų nemažina ir toliau. Naujausias prezidento sprendimas – šalies kariuomenėje vėl leisti tarnauti translyčiams asmenims. 

2017 m. Donaldo Trumpo sprendimas uždrausti translyčiams asmenins tarnauti kariuomenėje sukėlė didžiulę nusivylimo bangą „LGBTQ+“ bendruomenėje.

Daugiau aktualiausių Lietuvos ir pasaulio naujienų – TV3 Žiniose arba transliacijoje, kurią rasite straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
P
Pikasas
2021-01-27 11:23:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Esmė tame, kad prezidentinė apkalta, pašalinanti D.Trumpą iš posto, praranda pagrindinę esmę, jam tapus eiliniu JV piliečiu. Dar giliau pažvelgus matosi, kad kai kurie Senato respublikonai nori išsaugoti D.Trampą politinei ateičiai. Jei norima tik užversti nesėkmingą keturių metų kadencijos puslapį, taip taip gali nepavykti. D.Trampas žada politikoje ir toliau reikštis. Ar jis tai darys su respublikonų ultradešiniuoju sparnu ar kurs naują,,patriotinę partiją" ne taip svarbu. Politinis sparnas, kuris pritarė neonacionalistinei D.Trampo raiškai niekur nedingo. Jis primena fašizmo gimimą ir eigą Vokietijoje. Prisiminkime kiek vokiečių kėlė rankas už lozungus"Vokietija virš visko", ar už poziciją" Šunims ir žydams įeiti draudžiama." Žinom kuo tokia politika baigėsi totalitarinį režimą įvedusiam fiureriui, jo aplinkai ir visai Vokietijai . Jungtinės Valstijos politiškai yra susiskaldžiusios taip, kaip dar niekad nebuvo nuo pilietinio karų laikų. Prezidento D.Trampo veikla visos keturių metų kadencijos laikotarpiu susiskaldymą gilino ir aštrino. Dabar respublikonai skina karčius vaisius. Ar pavyks J.Baidenui vėl suvienyti Jungtines Valstijas kurti ateitį - dar pamatysim. Yra tokių vilčių, kad pavyks...
Atsakyti
0

A
2021-01-27 22:23:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šiaip tai baidenas prezidentas korporacijos, kuri šiandien yra jau bankrutavusi ir nelegali. Ponas sėdi kino studijos sukurtame " baltūjų rūmų " kabinete, nes į tikrus baltuosius rūmus jis taip ir neįžengė - jos užrakintos, o kam tvora aplink kapitolijų, ir nuo ko jis ir jo komanda saugojasi ,tai ir plikam aišku - bijo amerikiečių keršto už pavogtus rinkimus nes už jį balsavo minimalus skaičius, tuo tarpu už Trampą 80 milijonų rinkėjų. Ir dar neaišku, ar tai tikrasis baidenas - puikiai sužaistas spektaklis ,su neblogais aktoriais, manau ,kad pasaulio globalistai atsidūrė spąstuose......kuriuos paspendė JUNGTINIŲ AMERIKOS VALSTYBIŲ ( !!!!!!!) 19 PREZIDENTAS TRAMPAS !!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų