TV3 Žinios. Slovakija testuoja visus šalies gyventojus: be neigiamo testo neleidžia į darbą

Kol kas didžiausią gyventojų skiepijimo nuo koronaviruso tempą demonstrauojanti Didžioji Britanija skelbia, kad visus savo šalies suaugusius planuoja paskiepyti ne ankščiau rugsėjo. Tiesa, norint pasiekti ambicingą tikslą ir taip gerokai likusias Europos šalis lenkiantį skiepijimo tempą teks dar padidinti.

Tuo tarpu Slovakija testuoja visus savo šalies gyventojus ir be neigiamo testo savo gyventojams žada neleisti eiti net į darbą. O štai Nyderlanduose dėl griežtų ribojimų kilo riaušės.

Daugiau aktualiausių Lietuvos ir pasaulio naujienų – TV3 Žiniose arba transliacijoje, kurią rasite straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
L
Laura
2021-01-18 19:13:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baikit syki meluot ir vykdyt zmonijos genocida ekspermentuot letine utanazija su Uhaneje 2016m.Bill Gates ir Merkel .Rotsildu pagamintu biologiniu ginklu !.Izteks meluot ir visus gazdint daug zmoniu jau perskaite lobistu puslapius ir teroristo Gebrajeso pezalus !
Atsakyti
-3

K
Kada trenksim okupantams į snukį?!?
2021-01-18 19:04:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gėda!
Atsakyti
-1

N
Nuomonė
2021-01-18 19:39:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekas nieko netestuoja, yra ten draugų, IR UŽTEKS TO NEŽMONIŠKO MELO!!! ANGLAI VAIKŠTO BE KAUJIŲ , ITALAI ATIDARĖ KAVINES PATYS, PADĖJĘ ANT VALDŽIOS, PAS JUOS IR ČIUOŽYKLOS DIRBA IR KAUKIŲ NEREIKIA, TAS PATS AUSTRIJOJE!!!! NE VISI LIETUVIAI NAMO SUGRĮŽO, TURIM BE JŪSŲ INFORMACIJOS MARIAS, PROPOGANDONŲ KRŪVA.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų