Rašyti komentarą...
Tai čia gi priverstinis skiepijimas, bus ir LT tas pats
Nū kokias nesąmones prigalvoja, visai žmogus neturi jokių teisių, giditis negali, rukimas savo namuose negali, ors senais laikais vyrai miegamajame rukidovo maži vaikai šalia buvo niekas nieko, vaikai užaugo o dabar savo nusavime, toi uždraus šikti tualete, valgiti tai kiek je gali ta žmogų spausti, į datba be tirimo korono negalima nežinau koki neigema prirašisnu galvokite žmonės ką jie daro su mumis, o mes tilimeir jų nesąmonių klausom, ar gi dėl tuo mes jos rinkome kad je mumis vadovautų, je mūsų turi klausti o ne mes jos, mėsos iš laikome, pridėjo kelius eurus o kainos taiga šoko už kurenima, dujos,
elektra nieko gero nesimato kiek ilgai KAŠPEROVSKIS 2telefonu gidis, kiek žmonių į kapus nuvažiavo be gidimo.
Geda valdžiai.kad naikina savo touta. Savo šaknis. savo tevus ir protevius.
Labaratorija....
Niekas nieko netestuoja, yra ten draugų, IR UŽTEKS TO NEŽMONIŠKO MELO!!! ANGLAI VAIKŠTO BE KAUJIŲ , ITALAI ATIDARĖ KAVINES PATYS, PADĖJĘ ANT VALDŽIOS, PAS JUOS IR ČIUOŽYKLOS DIRBA IR KAUKIŲ NEREIKIA, TAS PATS AUSTRIJOJE!!!! NE VISI LIETUVIAI NAMO SUGRĮŽO, TURIM BE JŪSŲ INFORMACIJOS MARIAS, PROPOGANDONŲ KRŪVA.
Baikit syki meluot ir vykdyt zmonijos genocida ekspermentuot letine utanazija su Uhaneje 2016m.Bill Gates ir Merkel .Rotsildu pagamintu biologiniu ginklu !.Izteks meluot ir visus gazdint daug zmoniu jau perskaite lobistu puslapius ir teroristo Gebrajeso pezalus !
Va taip ir būna, kai valdžioj sėdi su galva susipykę. Slovakijos premjer ministras net dokumentus tam turi.
Gėda!!! Kada trenksim okupantams į snukį?!?
Kada trenksim okupantams į snukį?!?
Kada trenksim okupantams į snukį?!?
Gėda!
Į viršų