Trumpas užsikrėtimą koronavirusu vadina Dievo palaiminimu: „Jaučiuosi nuostabiai“

Per pasaulį ritasi antroji koronaviruso banga. Rekordinius atvejų skaičius fiksuoja dauguma Lietuvos kaimynių, viruso plitimas nerimą kelia ir Vokietijos valdžiai. Tuo tarpu rinkimams besiruošiantis Donaldas Trumpas pareiškė, kad virusą jam atsiuntė Dievas.

„Sveiki! Tikriausiai pažįstate mane. Esu mėgstamiausias jūsų prezidentas ir stoviu priešais Ovalųjį kabinetą Baltuosiuose rūmuose“, – energingai į kamerą sveikinosi Donaldas Trumpas.

Ne tik Donaldo Trumpo gydytojai, bet ir jis pats visomis išgalėmis stengiasi parodyti, kad jau įveikė koronavirusą, nors nuo dienos, kai virusas jam buvo patvirtintas, praėjo vos savaitė, o informacija apie teigiamą ar neigiamą testo rezultatą vis dar neskelbiama. Visgi prezidentas jau ne tik su nedidele komanda darbuojasi Ovaliajame kabinete bei planuoja kitos savaitės agitacinius renginius Pensilvanijoje ir Mičigane, bet ir prieš pat rinkimus pasigautą virusą vadina Dievo palaiminimu.

„Noriu, kad kiekvienas žmogus gautų tokį gydymą kaip prezidentas, nes jaučiuosi puikiai. Jaučiuosi nuostabiai. Manau, tai buvo Dievo palaiminimas, kad jį pasigavau. Paslėptas palaiminimas“, – teigė JAV prezidentas.

Kai žurnalistai paprašė Joe Bideno pakomentuoti šiuos D. Trumpo žodžius, jis tiesiog pritrūko žodžių.

„Man reikia pagalvoti, kad galėčiau apie tai kalbėti. Manau, tai yra tragedija, kad prezidentas elgiasi su COVIDu, tarsi tai neturėtų kelti susirūpinimo, kai nuo jo jau mirė daugiau kaip 210 tūkstančių žmonių“, – kalbėjo kandidatas į JAV prezidentus Joe Bidenas.

Tuo metu nustatytų užsikrėtusiųjų skaičius pasaulyje jau perkopė 36 milijonus. Latvija, Lenkija, Ukraina, Čekija ir Slovakija fiksuoja užsikrėtimų rekordus, o Vokietija pirmą kartą nuo balandžio pradžios užfiksavo daugiau nei 4000-ius atvejų per parą.

„Dabartinė situacija mane labai neramina ir mes nežinome, kaip ji klostysis artimiausiomis savaitėmis. Gali būti, kad pasieksime daugiau nei dešimties tūkstančių atvejų per dieną lygį. Gali būti, kad virusas ims plisti nevaldomai“, – teigė virusologas Lothar Wieler.

Vis daugiau Europos šalių grąžina įvairius apribojimus. Štai Belgijos sostinėje Briuselyje mažiausiai mėnesiui užsidaro barai ir kavinės, Škotijos Glazgo ir Edinburgo miestuose pasilinksminimų vietos neveiks mažiausiai 16 dienų, o kavinėse ir restoranuose bus ribojamas alkoholio pardavimas. Italijoje visose viešose vietose vėl privaloma dėvėti kaukę.

REKLAMA

Tuo tarpu Madrido teismas paskelbė, kad maždaug puspenkto milijono ispanų paskelbtas dalinis karantinas kenkia pagrindinėms žmogaus teisėms ir laisvėms ir atsisakė ratifikuoti karantino priemones. Tai reiškia, kad policija neturi teisinio pagrindo skirti baudų už karantino nesilaikymą, nors Madrido regione fiksuojami didžiausi sergamumo rodikliai visoje Europos Sąjungoje.

Visą TV3 Žinių reportažą pamatykite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
V
Vat
2020-10-09 13:06:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dievas nusiuntė išbandymą žmogui. Žogus tai gali suprasti kaip gėrį ar blogį...
Atsakyti
0

m
manau,
2020-10-09 13:15:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
kad tai buvo ne susirgimas, o reklama (apsimetė, kad serga), kad galima pasveikti nuo siūlomų priemonių - prieš rinkimus ir jis žada.....
Atsakyti
0

n
newsmilo
2020-10-09 19:51:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pаžinčių svetąinė suaaugušiėms, nоrintiеms sųsiraasti paartnerį, nоrintiеms pаšimyleti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų