Tragedija Klaipėdoje: šūviu į širdį vyras pražudė savo bičiulį

Uostamiestyje šūviu į širdį nužudytas vyras. Taip savo svečią namie nušovė jūreivis. Jis suimtas. Kaimynai pasakoja, kad šaulys yra neblogas žmogus. Kodėl buto šeimininkas nušovė bičiulį, kol kas neaišku, tačiau be alkoholio čia neapsieita.

Prie Liubeko gatvėje Klaipėdoje stovinčio daugiabučio durų girtavo du vyrai. Staiga kaimynai išgirdo šūvį primenantį garsą.

„Aš kai televizorių žiūrėjau, čia kažin kas „pachkt!“ Televizorių žiūriu, ar čia mano kaimynas? Jis kurčias, braižo man kėdėm, ten padarytos plytelės. Tai aš labai neėmiau į galvą. Bet taip galvoju: kažin, koks čia garsas“, – sako kaimynas Vaclovas.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tragedija Klaipėdoje: šūviu į širdį vyras pražudė savo bičiulį

Tačiau, kai kaukėti policijos pareigūnai antrankiais surakintą jo 54 metų kaimyną paguldė laiptinėje, vyras suprato, kad nutiko kažkas rimto.

„Pradariau duris ir jis prie durų gulėjo, tai policininkas sako – nedarykit durų, čia jis guli. Dviese laikė, o paskui vienas. Su kaukėm jie visi tokie vyrukai, keturi kokie buvo.“

Tuo metu čia atvyko ir medikai. Bute jie rado vienu šūviu į krutinę nužudytą 49-erių vyrą. Šis buvo užsukęs į svečius.

„Nuvykusi brigada rado apie 50-ies metų vyrą, kuriam buvo šautinė žaizda akivaizdi krūtinės ląstoje, širdies plote. Todėl buvo konstatuota biologinė mirtis“, – pasakoja Greitosios pagalbos stoties atstovė Nijolė Dambrauskienė.

Šalia pareigūnai aptiko ir nužudymo įrankį – kovinį revolverį. Kaimynai pasakoja, kad buto savininkas mirtį atnešusį ginklą laikė legaliai. Turėjo ir seifą jam. Tai patvirtina ir policija. Vyriškis esą mėgo revolveriu pasigirti.

„Pas jį, žinok, ginklas buvo. Pas jį ginklas buvo. Jis sakė: aš turiu pistoletą. Jis skaitosi kaip ir medžiotojas“, – teigia kaimynas Vaclovas.

Policija aiškinasi, ar sugėrovą buto savininkas nušovė tyčia. Šiuo metu jis apklausiamas. Tiesa, ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl nužudymo.

REKLAMA

„Sulaikytas vyriškis tikrintis girtumą atsisakė, tačiau jis neneigia, kad yra vartojęs alkoholinius gėrimus. Įvykio vietoje buvo rasti alkoholio likučiai, kas mums leidžia manyti, kad taip, jie vartojo alkoholinius gėrimus prieš įvykį. Tai gali būti, kad susipyko“, – kalbėjo Klaipėdos policijos atstovas Raimondas Vaitkevičius.

Kaimynai pasakoja, kad šaulys nėra blogas žmogus, tiesa, paskutiniu metu neva taurelės nevengdavo.

„Aš buvęs jūreivis, o jis esamas. Tai pasikalbam, tai jis pas mane čia užeina, tai aš pas jį. Nieko blogo negaliu pasakyti, vyras buvo kaip reikia. Bet biški.. Va, va, va,  užsilaikė, daugiau kaip metai pabuvo ir nutrūko. Ir, žinot, gal ir pinigėlių nėra, remontą didelį padarė, nu ir velnias žino.“

Įvykiu stebisi ir uostamiesčio medikai. Jie nebeatsimena, kada paskutinį kartą Klaipėdoje šūviu į galvą ar krūtine buvo nužudytas žmogus. O sugėrovą nušovusiam vyrui gresia kalėjimas nuo septynerių iki penkiolikos metų.


Rašyti komentarą...
A
Aruncee
2020-04-15 21:31:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš irgi savo kaimyna nušausiu už išdavystę
Atsakyti
-1

:
:|
2020-04-15 21:14:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
siusim ble, niekur nedingsi, visur rasim
Atsakyti
0

A
Anas
2020-04-16 10:00:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia.ne.biciuliai.Cia.jau.tragedija.ir.nuzmogejimas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (32)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų