Tokių žinių dar nebūsite girdėję: TV3 Žinių vedėjas Artūras Anužis naujienas skaitė žemaitiškai

TV3 televizijos laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankė naujienų portalo tv3.lt vyriausiasis redaktorius, TV3 Žinių bei laidos „Karštai su tv3.lt“ vedėjas Artūras Anužis. Žinomas vyras laidoje ne tik papasakojo apie savo karjeros kuriozus, bet sulaukė ir neeilinės Mindaugo Stasiulio ir Justino Jankevičiaus užduoties.

„Gero vakaro šou“ vedėjai sumąstė suvaidinti situaciją, kad TV3 Žinios atidarė filialą Žemaitijoje, o žinių vedimas buvo patikėtas iš Skuodo kilusiam A. Anužiui.  

M. Stasiulis ir J. Jankevičius iš naujienų portalo tv3.lt kruopščiai atrinko žinias, kurias A. Anužis turėjo perskaityti žemaičių auditorijai. Tekstas buvo parašytas visiems suprantama bendrine lietuvių kalba, o A. Anužis turėjo greitai suktis ir naujienas skaityti tik žemaičių tarme.

Žinomam vyrui tai sekėsi taip puikiai, kad tiek M. Stasiulis, tiek ir J. Jankevičius negalėjo sulaikyti juoko, nes A. Anužis į šią užduotį pasižiūrėjo itin originaliai ir net pats sugalvojo, kaip žinias padaryti dar juokingesnes.

Po specialių žemaitiškų TV3 Žinių „Gero vakaro šou“ vedėjai pripažino, kad kartu su Artūru išrado naują TV3 Žinių formatą.

Savo akimis pamatyti, kaip A. Anužiui sekėsi skaityti žinias žemaičių tarme, galite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Primename, kad A. Anužis yra ne vienintelis žinių vedėjas, kuriam teko kiek kitaip skaityti žinias laidoje „Gero vakaro šou“. Neeilinė užduotis kliuvo ir TV3 Žinių vedėjai Donatai Račaitei. Donatos bandymą galite pamatyti čia:

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

 


Rašyti komentarą...
n
net juokinga
2021-05-06 11:22:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaje , vaje - užblokavo , šaltinis neprieinamas
Atsakyti
0

T
Truopnus zemliaks
2021-05-06 22:15:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laba faine pavarė! Da daugiau rek tokiu gabalėlių...
Atsakyti
0

n
neringa
2021-05-07 03:30:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
a galat vėsas žinis tep skaityt? negalu nieka sakyt už vėsus, bet mon asmeniška nu pasaka klausyteis!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų