Teišerskytė – atvirai apie sugriuvusią santuoką: turėdavau meluoti

TV3 laidos „Visi mes žmonės“ pašnekovės neslepia dalijantys gyvenimą iki Seimo ir po jo. Vienoms tai buvo tik ketveri metai – viena kadencija Seime, kitoms – net keliolika metų. Bet kuriuo atveju, tai buvo reikšmingas etapas, daug ką pakeitęs jų gyvenime. Pakeitęs netgi santykius šeimoje, parodęs tikruosius veidus tų, kurie buvo šalia. Apie tai TV3 laidoje „Visi mes žmonės“ kalbėjo Dalia Teišerskytė, Donalda Meiželytė ir Asta Baukutė.

Keturias kadencijas – net šešiolika metų Seimo nare buvusi poetė, verslininkė Dalia Teišerskytė su džiaugsmu prisimena visus tuos metus. Ją ir dabar, po beveik ketverių metų pertraukos, partija kviečia sugrįžti į sąrašus, bet pati abejoja, ar dar pasiryš tokiam žingsniui.

„Vis dėlto mano metai mane slegia. O Seime reikia dirbti pilnu pajėgumu, kad pateisintum žmonių lūkesčius“, – atviravo moteris.

Tik pernai baigėsi ir ilgus metus trukęs jos skyrybų procesas su vyru Anatolijumi Čupkovu, nors dvasinės skyrybos, kaip pati sako, įvyko dar trečiosios kadencijos metu – kai staiga iširo idealia laikyta, trisdešimt metų kartu pragyvenusi jų pora.

„Tikrai ne Seimas sugriovė mano šeimą. Tiesiog taip atsitiko. Ir aš nieko nekaltinu. Pati gal kalta – mažai dėmesio skyriau šeimai.

Seime ilgą laiką niekas net nežinojo mano problemų. Tik kad aš tuo metu buvau labai sublogusi ir turėjau meluoti, kad laikausi stebuklingų dietų. Aš dar vieną kadenciją laimėjau per visus tuos didžiuosius perversmus. Todėl galiu sakyti, kad tai nepalietė mano politinės karjeros“, – atvirai apie skyrybų priežastį pasakojo Dalia.

Dalia laidoje „Visi mes žmonės“ teigė, kad jos mąstymui didelę įtaką padarė Sibiras. Esą jos visas pasaulio suvokimas yra kitoks. Net jos vaikai dėl to buvo auklėjami kitaip, todėl moteris jautė būtinybę kartą atsiprašyti savo vyriausiojo sūnaus.

Dabar moteris savo laiką leidžia sodyboje. Po 16 metų, praleistų parlamente, jos gyvenimo tempas visiškai pasikeitė. Dalia juokauja, kad palikdama Seimą ji teprarado vieną dalyką.

REKLAMA

„Išėjusi iš Seimo praradau tik gerą atlyginimą“, – juokėsi Dalia Teišerskytė.

Kaip savo laiką leidžia Dalia Teišerskytė, kodėl buvęs vyras ją pavadino ragana, kaip jos gyvenimą pakeitė patirtis Sibire ir ką ji galvoja apie Seimą, žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Visi mes žmonės“ žiūrėkite kiekvieną pirmadienį 19:30 per TV3 televiziją.

NEPAMIRŠKITE UŽDUOTI KLAUSIMŲ BŪSIMOS LAIDOS PAŠNEKOVAMS.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
T
Taip
2020-02-10 22:23:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Matai nacionalinė vertybė tiek sunki dirbo tam seime kad dar po 4 metu ne atgauna jėgų kam tas melas kad labai sunkei dirbai tavo darbų nematyti brudas boba teserskyte melage brudas..........
Atsakyti
-3

r
rimas
2020-02-11 01:31:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
ponia-panele,visi atsakymai tautosakoje...vienas is ju-koks gyvenimas-tokia ir mirtis!!!
Atsakyti
0

L
Lora
2020-02-11 07:51:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisingai, Seime galima sėdėt tik dėl gero atlyginimo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų