Švenčionių rajone žuvo 2 žmonės: aiškėja daugiau detalių

Aiškėja nelaimės Švenčionių rajone aplinkybės, dėl ko kilo du žmones pražudęs gaisras. Zalave gesinant medinį namą buvo aptikti smarkiai apdegę savimi pasirūpinti negalinčių pensininkų vyro ir moters kūnai.

Mediniame namelyje gyveno pensininkų pora. Iš namo beliko tik apanglėję sienojai. Medinis namas Zalavo kaime užsiliepsnojo po vidurdienio.

Atvažiavus ugniagesiams pastatas skendėjo liepsnose. Ugniagesiai praneša, kad pastato stogas jau buvo įkritęs. Ugniagesiams pranešta, kad viduje gali būti žmogus – vietos gyventojai sako, kad čia gyvenanti moteris net nevaikščiojo:

„Senutė jau tik gulėdavo, nesikeldavo iš lovos. Ir vyras gyveno.“

„Aš net nežinau, kiek jam buvo metų. Jie pensininkai.“

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Švenčionių rajone sudegė du žmonės

Gaisras pastebėtas pavėluotai: žmonės sako, kad iš namelio jau veržėsi atviros liepsnos. Gali būti, kad pora dieną miegojo:

„Pamatėme, ten liepsnos neduok Dieve. Kai šovė liepsnos. Jis naktimis nemiega, ji naktimis rėkia. Kam čia tuos žmonės laikyt, jie juk abu jau tokie.“

„Anksčiau gerdavo. Pastaruoju metu greičiausia nebe.“

Nors buvo žinoma, kad viduje gali būti žmonių, ugniagesiai dėl karščio jau nebegalėjo patekti į kambarį, kur gulėjo nevaikštanti pensininkė. Kone po pusantros valandos, tik sutramdžius liepsnas buvo rastas vienas kūnas. Po pusvalandžio rastas ir antrasis kūnas. Aiškėja, kad gaisras galėjo prasidėti prie krosnies:

„Kaip ten gelbėti: reikia bent žinot, kur bėgti, o ten viskas skendi dūmuose, kur ieškoti. Juos prižiūrinti moteris sako, kad ant krosnies džiaustė skudurus. Matyt tie skudurai ir užsidegė.“

Gaisro priežastis dar vis aiškinasi priešgaisrinės saugos specialistai. Visas medinis namelis smarkiai išdegė, todėl nenustatyta, ar name buvo įrengtas dūmų detektorius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų