naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Redą aplankė sunkiai suvokiamas skausmas – jai teko laidoti savo 17–metį sūnų, tačiau laidotuvių ceremoniją ji nusprendė nutraukti. Vaikinas žuvo per daug mįslingomis aplinkybėmis, kad ji galėtų su juo ramiai atsisveikinti. 

Redą aplankė sunkiai suvokiamas skausmas – jai teko laidoti savo 17–metį sūnų, tačiau laidotuvių ceremoniją ji nusprendė nutraukti. Vaikinas žuvo per daug mįslingomis aplinkybėmis, kad ji galėtų su juo ramiai atsisveikinti. 

REKLAMA

TV3 laidai „Prieš srovę“ Roko (vardas pakeistas – aut. past.) mama pasakojo, kad balandžio 3 d., šeštadienį, vaikinas su keliais draugais išėjo išsikepti mėsos prie miestelio tvenkinio. Nors, kaip teigė Reda, vaikinas visada pareidavo sutartu laiku iki 23 val., šį kartą jis negrįžo. 

„Buvo keikimasis padėk tu tą ragelį. Su keiksmažodžiais – užknisai, mesk tą ragą tu čia, kaip trenksiu aš tau per snukį“, – pasakojo Reda, ką išgirdo, kai sunerimusi paskambino sūnui. 

Sūnaus kūną rado kitą dieną

Šeima gyvena Pilviškiuose, o tą naktį vaikinas namo negrįžo, todėl Reda nusprendė paskambinti policijos pareigūnams ir pati ieškoti sūnaus. Į pagalbą ji pasikvietė ir jo draugus.

REKLAMA

„Aš ieškojau, aš namie nenusėdėjau. Aš grįžau, apsukau ratą per virtuvę, kambarį ir vėl į automobilį, ir vėl mes kelyje. Aš neradau ramybės“, – apie visą naktį trukusias paieškas sakė moteris. 

REKLAMA

Vaikino kūnas buvo rastas kitą dieną. Jį atsitiktinai rado prie vandens kanalo užklydusi moteris, kuri ieškojo karklų.

„Ėjome mes į priekį ir sutikome greitąją su švyturėliais. Tada aš susiėmiau už galvos ir sakau: viskas. Lėkiau stoties gatve ir gaisrinė stovi, jau „stop“ juostomis aptverta.

Aš šokau iš važiuojančio automobilio ir prie manęs pribėgo draugė su vyru ir seselė. Seselės žodžiai – geriau jums to nematyti. Ji mane įlaipino į greitąją, aš dar sakiau, kad noriu pamatyti savo sūnų. Ji man pradėjo leisti vaistus, aš dar rėkiau, kad noriu jį pamatyti, o ji sakė ne“, – pasakojo Reda. 

REKLAMA

Kad jos sūnus negyvas, moteriai pranešė paramedikė. 

Ant vaikino kūno – sužalojimai

Roko teta pasakojo, kad ant vaikino kūno buvo pastebėti sužalojimai. 

„Išnarinta ranka, buvo ištrauktas ugniagesių. Patys policijos pareigūnai pasakė, kad matėsi labai ryškios smurto žymės. Buvo kraujuotas veidas. 

Net karste matosi, kad sumuštas veidas, lūpa prakirsta ir sutinę. Ekspertų net kraujo krešuliai nenuvalyti. Labai akivaizdžiai matosi žymė ant kaklo“, – apie aptiktas žymes ant kūno kalbėjo teta Inesa.

REKLAMA
REKLAMA

Reda pasakojo, kad po visų įvykių ji sulaukė skambučio, kurio metu teigta, kad jos sūnus savo mirties naktį buvo stipriai žalojamas. 

„Gavau aš skambutį ir sako: tu žinai, kad tavo sūnus naktį buvo ant tiek daužomas ir įmestas į automobilio bagažinę, ir jis buvo vežiojamas, spardomas, labiausiai spardoma galvos sritis“, – išgirstus žodžius pakartojo mama. 

Teismo medicinos ekspertas: klaida galima

Apie sumušimus, kuriuos aptiko įvykio vietoje, kalbėjo tiek ugniagesiai, tiek pareigūnai ir gydytojai, tačiau teismo medicinos ekspertas nustatė, kad 17–metis paskendo pats. 

REKLAMA

„Aš noriu tik teisybės. Aš tyrėjams sakiau, kol nuėjo išvados iki ekspertų. Kai aš gavau mirties liudijimą ir buvo įrašyta, kad jis nuskendo... Ir aš jį gavau tą pačią dieną, kūną atidavė tą pačia dieną“, – su ašaromis akyse kalbėjo Roko mama. 

Teismo medicinos ekspertas Vytenis Valiukas, kuris ir atliko medicinos ekspertizę, teigė, kad situacijos komentuoti negali, tačiau vėliau prasitarė, kad klaidų pasitaiko. 

„Jūs į policiją kreipkitės, aš negaliu pasakoti. Jūs reikškite pretenzijas policijai, bet bet kada bet kokia klaida galima“, – teigė teismo medicinos ekspertas. 

REKLAMA

Todėl Roko mama Reda nusprendė sustabdyti sūnaus laidotuves ir dar kartą atlikti medicinos ekspertizę, tačiau šį kartą ji pasamdė nepriklausomą teismo medicinos ekspertą.

Anot laidos „Prieš srovę“ vedėjos Audrės Kudabienės, nepriklausomas ekspertas nustatė, kad ant Roko veido ir kūno išties yra mėlynės, nubrozdinimai ir poodinės kraujosrūvos.

Daugiau situacijos detalių sužinokite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Prieš srovę“ žiūrėkite kiekvieną antradienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Prieš srovę“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų