Avarija Vilniuje: susidūrė sunkvežimis ir automobilis papildyta 15:40 val.

Vilniuje dėl avarijos ant kojų sukelti gelbėtojai: pranešta, kad lengvojo automobilio smūgio sunkvežimis ėmė rūkti. Per avariją smarkiai sudaužytos abi transporto priemonės, nukentėjo abu vairuotojai.

Vidurdienį Vilniuje sumaitotas į nedidelį sunkvežimį atsitrenkęs lengvasis automobilis. Specialiosioms tarnyboms buvo pranešta, kad po susidūrimo krovininis automobilis ėmė rūkti, kad yra sužeistų žmonių. Tarnyboms taip pat pranešė, kad vienas vairuotojų galimai girtas.

Atvažiavusiems gelbėtojams vaduoti prispaustų žmonių neteko, transporto priemonės neužsidegė. Gelbėtojams beliko atjungti akumuliatorius ir įsitikinti, kad mašinos neužsidegs. Tačiau per avariją nukentėjo abu vairuotojai. Medikai juos išvežė į ligoninę, policija dar spėjo patikrinti abiejų blaivumą. Paaiškėjo, kad abu vairuotojai visiškai blaivūs.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Avarija Vilniuje

Pirminiais duomenimis, avariją sukėlė „Ford Focus“ vairuotojas. Važiuodamas nuo kalno posūkyje jis veikiausiai išslydo į priešpriešinę. Šioje vietoje avarijos labai dažnos, viršydami leidžiamą 40-ies kilometrų per valandą greitį vairuotojai pavojingoje vietoje dažnai pervertina savo sugebėjimus.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų