Sūnus išnešė visą tėvų auksą: dėl visko kaltina moteris

Donatas su savo tėvais neberanda bendros kalbos. Šešių vaikų šeimoje užaugęs vyras sako, kad keičiasi į gerąją pusę, tačiau tėvai jį vertina pagal praeities darbus.

7

Donato mama Liucija „TV Pagalbos“ laidoje pasakojo, kad šunkeliais jos sūnus pradėjo klysti susidėjęs su moterimi. Iki tol jis nei gerdavo, nei keldavo didesnių problemų, o sūnui iki šiol nepavyko susirasti tokios moters, kuri jį ne smugdytų, o verstų atsitiesti.

„Tu visą laiką vogei, kiek esu turėjusi aukso, viską išvogei, išnešei, o dabar ateini, jų nebėra. Jeigu randa kokią kapeiką, tai jau jos neberasi. Susirask kokią moterį vyresnę, kuri tave tramdys, laikys ir gyvensi gerai “, – graudinosi moteris.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sūnus apvogia tėvus kiekvieno apsilankymo metu: nebetiki, kad pasikeis

Šiandien vyras kaltina tėvus, kad augdamas jis nepatyrė jų meilės, tėvai nuolat dirbo ir vertė dirbtį jį patį. Jis taip pat dalį kaltės dėl nesusiklosčiusio gyvenimo verčia ir savo buvusiai žmonai.

„Turėjau tokią draugę, kuri gerdavo ir aš pradėjau, viskas prasidėjo nuo to. Pradėjau kristi žemyn ir viskas. Jos nebeliko, o aš krentu toliau. Bet aš dabar į gerą pusę pasukau“, – prisipažįsta priklausomybę svaigalams turintis vyras, kuris nori savo gyvenimą pradėti iš naujo.

Su tokiais sūnaus žodžiais nesutinka nei jo mama, nei tėvas. Jie tikina, kad Donatas buvo pagrandukas, todėl visko gavo daugiau nei kiti vaikai.

Ar Donato tėvai padarė viską, kad sūnus gyventų dorai ir teisingai?

Visą laidos ištrauką žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų