Sunkų sprendimą „X faktoriuje“ priėmusi Jazzu: „Jis tikrai supras“

Sekmadienį TV3 muzikiniame projekte „X faktoriuje“ toliau virė kova „Kėdžių iššūkio“ etape, o komandą sau rinkosi dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu. Viena didžiausių vakaro intrigų persikėlė į patį laidos galą, kai Jazzu turėjo nuspręsti, kuriuos iš trijų atlikėjų ji vesis į tiesioginius finalus.

Vienas paskutinių į sceną pademonstruoti savo sugebėjimų lipo devyniolikmetis reperis iš Vilniaus Gvidas Ropė, kuris pasirinko Eminem kūrinį „Without Me“.

Nors šio vilniečio sugebėjimai nepriekaištingai atlikti repo kūrinius visiems projekto teisėjams jau buvo puikiai žinomi, prasidėjus pasirodymui jie visi iki vieno pradėjo linksmintis kartu su juo.

„Aš manau, kad repas dabar užima labai didelę kultūros dalį ir aš manau, kad jis turi šansų „X faktoriaus“ scenoje, taip kad, Juste, čia aišku kaip diena, kad jis yra tavo komandos narys“, – spaudimo iš šono jai davė Saulius Urbonavičius-Samas.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Justinas Mejeris prabilo apie Ievos traumą

Visgi, kaip paaiškėjo vėliau, dėl G. Ropės sugebėjimų jokių abejonių nekilo ir pačiai Jazzu.

Viena populiariausių Lietuvos pop atlikėjų prisipažino, kad jau kurį laiką netgi svajojo dirbti kartu su šiuo entuziastingu repo mylėtoju.

„Ką aš galiu galvoti iš viso? Tu esi absoliučiai nerealus ir mano sena svajonė buvo dirbti su tavimi, tu turi kėdę šimtu procentų“, – prisipažino J. Arlauskaitė, kuri netrukus nuo kėdės pakėlė ir iš šio projekto eliminavo šokėją Justiną Mejerį.

„Dabar bus nelabai juokinga, nes man labai labai gaila šitą žmogų prarasti, bet bent jau kol kas šitas žmogus yra toks džentelmenas, kad jis tikrai supras...“, – sunkiai žodžius rinko su J. Mejeriu atsisveikindama ji.

Visą G. Ropės pasirodymą ir Jazzu emocijas renkantis savo komandos narį žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA: 


Rašyti komentarą...
R
Robertas
2021-10-18 00:33:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ziauru kokie susireiksmine teisejai su Jazzu priesakyje.
Tereikejo Gerdai pasakyti, kad nori islikti savimi ir leisti suprasti, kad turi savo nuomone, is karto vienai geriausiu dalyviu buvo parodytos durys.
Gerda vienareiksmiskai buvo lydere, o teisejai - susireiksmine pizonai.
Atsakyti
0

L
Lordas
2021-10-18 10:07:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš nesuprantu kas tas Mejeris per dainininkas kur Jazzu mišciojo dėl jo,atvirai matėsi kad tam Mejeriui iki kitų vokalistu ,kaip pieskom iki Japonijos ,man jo vietoje būtų gėda buvę tiek sėdėti uzemus kėdę,juk ne šokių konkursas,o tas sėdi išsisiepes,fuuu pasislykstejau
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų