Suimama mirusio kūdikio motina: manoma, kad ji gali bėgti

Suimta kūdikio pražudymu įtariama jo motina Kelmės rajono gyventoja. Kol kas tyrimas pradėtas dėl neatsargaus gyvybės atėmimo. Kūdikis su mėlynėmis ir nubrozdinimais į ligoninę buvo atvežtas be gyvybės ženklų šeštadienį.

Kelmės rajone Rūtelių kaime nusėtas mėlynėmis kūdikis buvo aptiktas šeštadienį. Sunkiai kvėpuojantį jį aptiko esą namo sugrįžusi motina – iškvietė greitąją pagalbą.

Medikai mažylį skubiai išvežė į ligoninę, tačiau jis atvežtas jau be gyvybės ženklų. Įtarimai dėl kūdikio mirties krito ant jo motinos: teismo paprašyta ją suimti.

„Yra prašoma suimti vieno mėnesio terminui, prokuroro pareiškimas yra grindžiamas tuo, kad vis tik yra pagrindas manyti, kad įtariamoji gali bandyti bėgti ir slėptis nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų ir prokurorų, nes yra duomenų, kad ji turi kontaktų ir galimybę išvykti į užsienio šalį. Taipogi vienas iš pagrindų – įtariamoji gali siekti paveikti liudytojus ar kažkaip pakenkti tyrimui“, – sako prokurorė Laimutė Martinavičienė.

Policijai 39-erių metų moteris aiškino, kad  savo kūdikį šeštadienį nuo 10 iki 17 valandos buvo palikusi vieną su vyresniu 12 metų broliuku.

„Yra atliekama ikiteisminis tyrimas dėl mažamečio mirties, atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl neatsargaus gyvybės atėmimo. Įtarimai yra pareikšti būtent pagal šį straipsnį, pareikšti įtarimai yra kūdikio motinai“, – pasakoja L. Martinavičienė.

Teismas iš dalies patenkino prokuratūros prašymą: leido moterį suimti dešimčiai dienų. Šeima, kurioje įvyko tragedija, policijai esą nebuvo pažįstama. Tačiau socialiniams darbuotojams ji kėlė rūpesčių: dar vieną vyresnį vaiką auginančius tėvą ir motiną ne vienus metus konsultavo specialistai, o kartą darbuotojams net teko vykti malšinti konflikto.


Rašyti komentarą...
N
Ne teisejas
2020-05-25 17:29:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip mes greitai skubam apkaltinti tiesa,pridedam zodeli,,galbut",,,neva".O pazvelgti i zmogaus vidu,kas ten dedasi,del ko atsitiko ir t.t.Po to visi patenkinti,nubaudem,paskyrem teisinga bausme,net buvo verta grieztesnes.O nuo ko viskas prasidejo ir kodel tęsiasi ar yra svarbu.Ar pats zmogus turi kreiptis pagalbos.Bet jei jis supras,kad ta pagalba reikalinga,jis kreipsis.Antra,jei jis kreiptis nores,antra puse nesutiks eiti kartu.Ir vel uzburtas ratas.Zodziu,jokios realios pagalbos nesulauksi absoliuciai,bet jei kas atsitiks,tai norinciu,,tureti darbo"tai milijonai.O juk visa Lietuva taip gyvena,zinoma,isimcių buvo,yra ir bus.
Atsakyti
0

N
Nekiauksėkit
2020-05-27 09:47:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visa laimė, bent vienas galvojančio o ne rėkiančio žmogaus komentaras. Gaila lėliuko, kiek šeimų nesusilaukia vaikelio, o čia taip atsitiko.
Atsakyti
0

N
Nekiauksėkit
2020-05-27 09:47:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visa laimė, bent vienas galvojančio o ne rėkiančio žmogaus komentaras. Gaila lėliuko, kiek šeimų nesusilaukia vaikelio, o čia taip atsitiko.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų