Smurtu prieš šunis apkaltinta Jūratė bando juos susigrąžinti – juos pagrobė tiesiai iš kiemo

Gyvūnų gelbėtojomis save pristatančios moterys išsivežė du Jūratės šunis tiesiai iš jos kiemo ir kaltina ją smurtu prieš gyvūnus. Moteris tikina, kad niekada savo augintiniams nepadarė nieko blogo ir jau metus bando juos susigrąžinti. Savo istoriją Jūratė papasakojo laidoje „Prieš srovę“.

Jūratė savo šunis – du kilmingus rusų kurtus – buvo nusipirkusi vos prieš mėnesį nuo pagrobimo. Moteris sakė, kad būtent apie tokios veislės augintinius ji svajojo ilgą laiką ir net šios veislės šuniuko kaina, siekianti 3 tūkst. eurų, jos negąsdino.

Pagrobė tiesiai iš kiemo

Vieną dieną, kai nei Jūratės, nei jos vyro Žano nebuvo namuose, gyvūnų gelbėtojomis save vadinančios moterys, pamačiusios šeimos kieme pririštus šunis, juos atrišo ir išsivežė. Gelbėjimo operacija buvo nufilmuota ir parodyta socialiniuose tinkluose, kur sulaukė daug palaikymo.

„Šuo man yra didelis turtas. Neturiu omeny pinigais, turiu omeny gyvenime. Esu daug praradusi ir labai vertinu tai, ką turiu. Ir taip esu daug praradusi šiame gyvenime. Likimas atėmė tėvus, visą giminę. <...> Aš tikrai nieko blogo tiems šunims nesu padariusi. Niekada. Nesu net užgavusi“, – ašarų nesulaikė Jūratė.

Paviešintame vaizdo įraše nufilmuoti du pririšti, bet ramiai stovintys Jūratės šunys, tačiau pasigirsta moteriškas operatorės balsas, sakantis, kad šunys yra taip pririšti, kad net atsistoti negali. Nepakvietusios veterinarijos tarnybos atstovo, moterys pačios ėmesi iniciatyvos ir šunis išsivežė.

Jūratės advokatas Eduardas Puškorius tokį moterų elgesį pavadino pagrobimu vidury baltos dienos.

„Šuniuką paimti, gyvą padarą paimti iš žmogaus. Turtą paimti, konfiskuoti ir pusę metų laikyti uždarytą. Ir valstybė nieko nepadaro, pareigūnai tyli“, – tarnybų neveiksnumu piktinosi teisininkas.

Augintinius bando atsiimti jau metus

Savo augintinius Jūratė ir Žanas bando atsiimti jau metus, bet kol kas pastangos bevaisės, nors tiek sutuoktiniai, tiek pareigūnai žino, kur šunys yra šiuo metu. Jie laikomi privačioje gyvūnų prieglaudoje, kurios įkūrėja – daug sekėjų socialiniuose tinkluose turinti Galina – ir paėmė Jūratės augintinius.

REKLAMA

„Jums reikia spektaklio, aš tokiuose spektakliuose nedalyvauju, aš gelbėju gyvūnus ir padedu realiai jiems. Jie (Jūratės šunys – red. past.) buvo netinkamom sąlygom laikomi. Kada mes atvykom, įvertinom situaciją – pusės metro virvė, 31 laipsnis karščio, vandens nėra, maisto nėra“, – laidos žurnalistei sakė Galina.

Žurnalistei susisiekus su VMVT Šilutės skyriaus vedėju Vytautu Jasaičiu, šis patvirtino, kad Jūratės šunys buvo pagrobti.

„Matote, kai buvo organizuojamas tas visas paėmimas nei mūsų tarnyba, nei savivaldybė nedalyvavo. Tai tie šuniukai buvo paimti neteisėtai. <...> Jiems nėra jokių įgaliojimų ir jie negalėjo tų šuniukų paimti savavališkai. Tai tas pats, kas būtų pavogę turtą“, – sakė veterinarijos tarnybos atstovas.

Daugiau istorijos detalių žiūrėkite vaizdo reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Prieš srovę“ žiūrėkite kiekvieną antradienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Prieš srovę“.


Rašyti komentarą...
O
OMG
2021-04-18 08:10:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia vagystė-įsibrovė įprivačią valdą ir pavogė svetimą turtą,Lietuvoje kolkas už tai baudžiama
Atsakyti
0

A
Alvydas
2021-04-18 11:08:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu turi stoga niekas nenubaus kas turi pinigu ir pazistamu seime neras jokio nusikaltimo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų