Jolanta kaltina buvusį vyrą smurtu: į akį trynė kotletą

Jolanta su savo dukters tėvu Vitalijumi po ketverių metų santuokos pradėjo jau metus trunkantį skyrybų procesą. Moteris tikina, kad vieną vakarą dėl menkniekio kilusio barnio metu jos sutuoktinis ėmė prieš ją smurtauti ir netgi į pagalbą pasitelkė maistą. Abi pusės savo įvykio versijas pateikė laidoje „Prieš srovę“.

Laidoje „Prieš srovę“ Jolanta (vardas pakeistas) pasakojo, kad vieną vakarą jos vyras tiesiog pašėlo – trenkė jai su pagalve, spyrė į nugarą, o jai nugriuvus ant grindų, pagriebė kotletą ir ėmė juo iš visų jėgų trinti savo žmonai į akį.

„Visko dar nepabaigė, pasiėmė tą kotletą ir man į akį. Dabar gal juokingai atrodo, bet tada buvo visiškai nejuokinga“, – pasakojo Jolanta ir parodė nuotrauką, kurioje matyti raudona, sumušta akis.

Vitalijus: ji pati išprovokavo

 

Sužinojęs, kad jo vis dar teisėta žmona nusprendė viešai kalbėti apie jį, Vitalijus pareiškė, kad taip pat nebetylės ir laidos žurnalistei išdėstė savo įvykio versiją.

„Ji saulėgrąžas valgo ir prasidėjo ta jos scena. Pradėjo mėtyt siemkas į mane. Ką aš suprantu, ką aš matęs per filmus, kur būna kalėjime, kai „ereliai“ į tuos vadinamus „gaidžius“ mėto siemkas, žemina, grynai žemina. Siemkų lukštus net, ne siemkas.

Aš sakau: ką tu darai? Aš jaučiu, kad provokuoja, bet dar nieko nesuprantu. Ir ji iš viso to lūkštų bliūdo į mane. Aš besigindamas, kaip normalus žmogus, ką radau pašonėje, šone radau pagalvę ir trenkiau jai per pakaušį“, – pasakojo Vitalijus, rodydamas filmuotą medžiagą, kurioje matyti po konflikto bute likusi betvarkė.

Vyras tikino, kad skaudžiausia jam ne tai, kad buvo klaidingai apkaltintas, o pasikeitęs ryšys su dukra. Tik teismų pagalba Vitalijui pavyko išsikovoti, kad Jolanta nebekliudytų jam matytis su vaiku.

„Aš už tai, kad turėtų abu tėvus. Man dukra nėra dėl kažko, aš iš jos naudos negaunu. Aš gaunu tik meilę, kaip vakar vakare gulim, jau vėlus vakaras, atsisuka ir sako: tėti, aš tave labai myliu. Ir viskas. Ir aš kovosiu dėl dukros kiek man kainuotų, aš galėsiu eiti į skolas, į kur nori, bet tikrai nebus taip, kad aš nusileisiu vieną kartą per mėnesį matyti dukrą“, – sakė Vitalijus.

REKLAMA

Vitalijaus mama gina sūnų

 

Vyrui jau beveik metus uždrausta artintis prie namų, tad šiuo metu jis glaudžiasi pas savo pensininkę mamą Elvyrą (vardas pakeistas). Moteris sakė mačiusi, kad marti jos sūnų žemindavo, nevertino jo darbštumo, nei atsidavimo šeimai.

Vitalijaus mama prisiminė tą dieną, kai sūnus jai pranešė, kad skiriasi.

„Per mano gimtadienį atėjo ir pasakė: mama, tu atrodai neblogos nuotaikos šiandien, aš skiriuosi. Baisiausia dovana turbūt mano gyvenime. <...> Nebūdavo švelnių žodžių iš žmonos, nebūdavo padėkos tokios. Visada susipykdavo kur nors važiuojant.

Jis labai stengėsi. Nori buto – prašau, Norvegijoje padirbo, keturis kartus pavažinėjo, prašau, butas. Paskiau jau mašina, Golfas buvo per prastas, reikia didesnės, tai sūnus paėmė mašiną didelę, šeimyninę. Paskiau jau reikia jai asmeniškos mašinos, prašau tau asmeniška mašina“, – pasakojo Elvyra.

Viskas pasikeitė po vestuvių

 

Tačiau Jolanta skundėsi, kad nuo vestuvių dienos jos vyras tapo labai šykštus.

„Pinigų kažkam jeigu reikia, tai turi išsimaldauti. Amžinai kalta dėl to pačio euro paprašymo ar dar kažko. Nebūdavo taip, kad čia mūsų bendras biudžetas, tą biudžetą prižiūrėjo vyras, taip gavosi nuo pat pradžių.

Pačioje pradžioje jis nebuvo toks skūpus, pradėkime nuo to. Aš paleidau tas vadeles, kaip mama ir sako: blogai padarei. Apipirkimai, man reikia ar nereikia, plaukų nedažyk, labai prasidėjo toks skūpumas viskam. Nei nagų, nei dar kažko, tai aš tiesiog sau neturėjau pinigų“, – skundėsi Jolanta.

Daugiau istorijos detalių sužinokite vaizdo reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Prieš srovę“ žiūrėkite kiekvieną antradienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Prieš srovę“.


Rašyti komentarą...
D
Denas
2021-04-04 11:38:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
O pati dirbti nebandė...
Atsakyti
-1

R
Ry
2021-04-04 05:14:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sukurta istorija. Ne tokia tiesa. Matyt tevukas zurnalistus patepe. Kam menkint nukentejusia moteri? Primelavo ir po to dar i portalus paleido
Atsakyti
-1

M
Me
2021-04-04 00:42:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
oj tas Vitalijus...vaidina dabar cia auka. teko pazinti kazkada abu siuos zmones. jau kad "Jolanta" is svetimu pinigu gyventu ir savu neuzsidirbtu niekas neitikins. bet kad Vitalijus isgeriantis tai jau kitas reikalas.. jei reikedavo isgerti ir vaika palikdavo ir "Jolanta" ne viena karta tampesi su juo, ir graziai prasydavo ir visaip visada su cirkais jis... net gaila moters budavo. visada galvojau ka ji su tokiu veikia. protinga issilavinusi visada daug dirbo ir stengesi. bet sitas...kaimo pacanas naglas ir dar dabar dedasi angelu. Begit panos kuo toliau nuo tokio.
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų