Bideno šunys vėl dėmesio centre: ne tik dėl apkandžiojimų, bet ir dėl staigmenos koridoriuje

Amerikos prezidentas Joe Bidenas į Baltuosius rūmus šiemet įsikėlė su savo šunimis. Ir jo keturkojai pastaruoju metu sulaukia didelio dėmesio – ne dėl to, kad būtų kažkuo ypatingi, o todėl, kad vienas Bideno vokiečių aviganis jau du kartus apkandžiojo Baltųjų rūmų darbuotojus. O naujausia šunų išdaiga – tiesiog Baltųjų rūmų koridoriuje palikti kakučiai.

Šuns išmatas Baltųjų rūmų koridoriuje, priešais Diplomatinių priėmimų salę, pastebėjo ten tuo metu dirbę žurnalistai. Esą netoliese koridoriuje slankiojo ir abu prezidento vokiečių aviganiai Champas ir Majoras.

Šuns kakučiai – lyg papildoma vyšnia ant torto Bideno šunų Baltuosiuose rūmuose istorijoje. Champas ir Majoras jau spėjo pridaryti rūpesčių. Kovo pradžioje jaunesnysis Bideno šuo Majoras įkando prezidento apsaugininkui. Po to abu šunys buvo išvežti papildomai dresuotis.

O maždaug prieš savaitę grįžo, tiesa, jaunasis Majoras šią savaitę ir vėl prasižengė, captelėjo vienam Baltųjų rūmų darbuotojui pasivaikščiojimo metu.

Gal jis ir pasituštino Baltųjų rūmų koridoriuje, bet to neįrodysi, o ir vyresnėlis Champas jo neišduos. Champas Bidenų šeimoje jau daugiau nei 10 metų, o Majorą Bidenas iš prieglaudos Delavere namo parsivežė prieš trejus metus.

 

 


Rašyti komentarą...
,
,.,.
2021-04-02 02:51:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apkakino bidenu jo paties skalikai? ;)
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų