Šių metų pasiekimai: pamatykite, kokie užfiksuoti nauji Gineso rekordai

105-erių metų senolio skrydis parasparniu, toliausias krepšinio kamuolio metimas už nugaros ir ilgiausias šuolis su vandenliente. Tai tik dalis naujausių pasaulio rekordų, kurie užfiksuoti prieš rytoj minimą Gineso rekordų dieną. Žmonės šiemet stebino tiek pasaulį, tiek kartais ir save pačius.

105-eri metai – ne riba atsisakyti nei ekstremalaus sporto nei rekordų siekimo. Keliasdešimties metrų aukštyje su parasparniu virš namų stogų ir miškų skraidantis Yu Te-Hsin’as iš Kinijos, tapo vyriausiu skrydį su pilotu šia skraidykle atlikusiu žmogumi pasaulyje.

Prieš rytoj minimą Pasaulio Gineso rekordų dieną jų pasiekta tikra gausybė. Porelė japonų vos per pusę minutės drauge judėdami sinhroniškai atliko 71 sudėtingą šuolį per virvę.

O kokie gi Gineso rekordai be garsiųjų amerikiečių krepšinio kamuolio virtuozų iš „Harlemo Globetrotters“ komandos. Jos nariai ne tik aukščiausiai išmetė ir pagavo ant piršto sukamo kamuolį – išmetė į daugiau nei šešių metrų aukšį, bet ir metimu per nugarą pataikė į krepšį iš beveik 14-os metrų.

Tuo metu riedutininkė iš Londono – Tinuke Orbit, ant riedučių per minutę apsivertė net 30 kartų. Bet to, ji ant elektroninės riedlentės atliko daugiausia apsisukimų per minutę – net 70. Naujam pasaulio rekordui, kartais reikia ne tik atletiškumo, bet ir fantazijos.

„Dėl pasaulinės pandemijos šie metai buvo tikrai nelengvi. Todėl viduryje jų ir nusprendžiau siekti Gineso pasaulio rekordų. Sunku rasti motyvacijos, kai negali išeiti iš namų ir susitikti su draugais, tad man tai labai padėjo pergyventi sunkumus“, – sako Gineso rekordininkė Tinuke Orbit.

O Už tūkstančių kilometrų nuo Londono esančiame Abu Dabije, 23-ejų Omeir’as Saeed’as sumušė toliausio šuolio su vandenlente rekordą. Su ja įsikabinęs lyną jis nuskriejo net 21 metrą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų