Šis triukas padės baltiems sportbačiams atgauti akinamą baltumą – brangių priemonių nė neprireiks

Intelektualiajame TV3 televizijos žaidime „galvOK“ netrūksta praktiškų ir naudingų patarimų, kurie padeda žmonėms tvarkytis savo buityje ir namų ruošos darbuose. Šį kartą laidoje azartiškojo žaidimo skonio paragavo charizmatiškasis „Didysis šou burbulas“ dalyvis, šokėjas Justinas Mejeris ir jo gera draugė, aktorė Žiedūnė Mardosaitė.

Šiuo metu „X faktoriuje“ dalyvaujančiam J. Mejeriui žaidimo metu kompaniją palaikė humoristas Mantas Katleris, o J. Mardosaitė vienoje komandoje bendro tikslo siekė su atlikėju Marijonu Mikutavičiumi.

Klausimą apie batų priežiūrą pasirinkusi Žiedūnė netrukus su Marijonu pasinėrė į karštą diskusiją, o klausimas skambėjo taip: kas padės papilkėjusiems baltiems sportbačiams vėl suspindėti?

A. Žalioji arbata

B. Aliuminio folija ir plaukų džiovintuvas

C. Nagų lako valiklis

Išgirdusi atsakymo variantus aktorė atskleidė, kad pati dažniausiai savo sportbačius balina dantų pasta. Ji taip pat garsiai svarstė, kad iš duotų atsakymo variantų jai įtikinamiausias atrodo trečias pasirinkimas.

„Žinau, kad nagų lako valiklis apskritai naikiną spalvą, aš manau, kad čia logiškiausia“, – teigė J. Mardosaitė.

Jai daug neprieštaravo ir M. Mikutavičius, tačiau pridėjo, kad niekada nereikėtų nurašyti ir stebuklingų galių turinčios aliuminio folijos.

Kokį atsakymą pasirinko žaidimo dalyviai ir ar jis buvo teisingas žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.  

Žaidimą „galvOK“ žiūrėkite šeštadieniais 19.30 val. per TV3!

VISĄ LAIDĄ RASITE ČIA:

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų