Sipavičius įsileido į savo sodą: pavyko susidraugauti ir su namus teršiančiomis kregždėmis

Dainininkas Egidijus Sipavičius įsileido į savo išpuoselėtą sodą. Atlikėjas TV3 laidai „Svajonių sodai“ pasakojo, kaip jam sekėsi jį sukurti ir kaip pavyko susidraugauti su dažnai namus teršiančiomis kregždėmis.

Prieš trejus metus Egidijaus Sipavičiaus kieme buvo įgyvendintas želdinimo projektas. Pasak atlikėjo, želdynas jau atsiskleidžia visu savo grožiu. 

„Pasiteisino viskas 100 proc. Aš supratau, kad tais dalykais turi užsiiminėti profesionalai, nes tai, ką mes dabar turime per du metus, aš manau, tokį rezultatą galbūt būtume pasiekę per kokius 5 metus.

Viskas susisluoksniavo taip, kaip buvo projekte. Pirmi metai buvo nelabai aiškūs, nes kažkas žydėjo, o kažkas ne. Bet pernai metais viskas buvo tobula – taip, kaip matėme vizualizacijoje“, – pasakojo E. Sipavičius.

Dainininkas pasakojo, kad gyvenant gamtoje atradimų tikrai labai daug. Stebėti metų laikų kaitą, išskrendančius ir parskrendančius paukščius, po kiemą bėgiojančius žvėris namuose įrengta ir speciali stebėjimui ir poilsiui skirta vieta. 

„Aišku, dabar nesimato to grožio, kas buvo, bet buvo tikrai labai gražu. Nei vienas medis per tuos metus praktiškai nenukentėjo. Kažkaip viskas prigijo, kas buvo atvežta. 

Turime, kas labai gerai bujojo, pavyzdžiui, pūkenis. Turime, kas lėčiau auga, bet viskas labai gražiai pasitvirtino“, – teigė dainininkas.

Planuose – ir šiltnamis, ir gyvuliai

Egidijaus ir jo žmonos dar viena svajonė buvo turėti šiltnamį, todėl jau pradėjo daržoves sodinti pakeltose lysvėse ir dabar plečia savo daržą. 

„Kaip gyventi kaime ir neturėti savo pomidoro, svogūnėlio – tokių ankstyvų dalykų? Norisi labai. Iš pradžių galvojome, kad gyvensime kaime miestietišką gyvenimo būdą, bet neišeina. Tai įtraukia. 

Dabar planuose šiltnamis, perekšlės vištos, gal ir triušiukai, gal ir avelės. Čia tokia nuotaika, bendra aura, kad tave verčia eiti į priekį“, – sakė E. Sipavičius.

Egidijus Sipavičius pasakojo, kad susidraugavo su ir dažnai namų šeimininkams kenkiančioms kregždėms.

REKLAMA

„Turime nemenką koloniją kregždžių. Jos, aišku, teršia, bet atsilygina tuo, kad čia mes neturime uodų ir musių. Labai mažai jų yra. 

Kad neapdergtų namo sienų, aš padarau tuos vadinamus kregždžių tualetus. Po kiekvienu lizdeliu, jau kada jame apsigyvena, padarau tokią lentelę atsikišusią apie 30 cm ir, kai išsirita mažuliai ir pradeda tuštintis, tai jie man viską daro ant tos lentelės“, – pasakojo dainininkas. 

O ką su savo sode augančiais medžiais planuoja daryti E. Sipavičius, žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Svajonių sodai“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 11:00 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 laidą „Svajonių sodai“. 


Rašyti komentarą...
N
Nu...
2021-05-02 12:26:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Fara (ivanov) burbule sėdi ar jo neįsileidi kaip Tautkai?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų