Pabarstykite cinamono savo sode: skruzdėlių neliks akimirksniu

Cinamonas yra puikus prieskonis, naudojamas maistui gardinti. Bet ar žinojote, kad šį prieskonį galite naudoti ir savo sode?

Cinamonas buvo populiarus ilgą laiką. Šiais laikais jį naudojame tik virtuvėje. Nesvarbu, ar dedate jo į kokteilį, ar kepate cinamono ir obuolių pyragą, neįsivaizduojame virtuvės prieskonių lentynos be cinamono. Bet ar žinojote, kad cinamoną galima naudoti ir kitiems tikslams? Pavyzdžiui, sode, rašoma „Tips ant tricks“.

Pradėję sodo darbus, galite apsilankyti sodo centre ir nusipirkti įvairiausių gaminių, skirtų kovoti su įvairiomis sodo problemomis ir augalų ligomis. Tačiau tam puikiai pasitarnauti gali ir cinamonas, o gera žinia ta, kad jis yra gana pigus ir jo galite nusipirkti kiekviename prekybos centre. Taigi negali būti lengviau!

Cinamonas atbaido skruzdėles

Ar turite skruzdžių savo sode ir ar norite jų atsikratyti? Pabarstykite cinamono vietoje, kurioje dažnai matote skruzdes. Cinamono kvapas skruzdėms užgoš maisto kvapą ir jos nustos lankytis jūsų sode.

Apsaugo sodinukus nuo ligų

Patyrę sodininkai žinos, kad naujų augalų auginimas iš sėklų ne visada vyksta taip, kaip norite. Laimei, cinamonas gali jums padėti. Jis turi priešgrybelinių savybių, o tai padeda daigams toliau augti ir nesusirgti!

Apsaugo nuo uodų

Pabarstykite šiek tiek cinamono aplink savo augalus ir pamatysite, kad uodai nustos suktis aplink juos. Uodai, bet ir kiti vabzdžiai, visiškai nekenčia šio prieskonio. Kvapas jiems yra per stiprus, todėl jie laikysis atokiau nuo jūsų sodo.

Padeda augalams gyti

Ar netyčia nulaužėte vieną iš savo augalų? Galite pagreitinti augalo gijimo procesą, patepdami ant nulaužtos vietos šiek tiek cinamono.


Rašyti komentarą...
R
Rasa
2021-04-18 17:41:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išbandytas reikalas..,ir visiškai neveiksmingas. Niekur jos nedingsta ir neišeina,tik persikelia į kitą vietą,truputėlį toliau. Taip kad gal geriau išbandykit patys ir po to rašykit.
Atsakyti
-18

P
Petras
2021-04-18 20:10:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia apibarstyti visa darza ir skruzdelytes persikels pas kaimyna...
Atsakyti
-17

D
Dumtraukis
2021-04-18 18:39:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mes patys kenkėjai ir norime išvyti visus kitus.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų