Sesių duetas „X faktoriuje“ pavergė Saulių Urbonavičių-Samą: „Aš matau didelį potencialą“

Šį sekmadienį „X faktoriaus“ scenoje vėl pasirodys būrys itin talentingų ir perspektyvių atlikėjų, vieną dieną svajojančių tapti profesionaliai dainininkais. Vienos tokių – seserys Laura ir Greta iš Alytaus, kurios yra įkūrusios savo grupę pavadinimu „Sweet sound“.

„Sweet sound“ grupę be seserų vokalisčių sudaro būgnininkas Kęstutis, bosistas Augustinas ir solo gitaristas Marius. Sesės neslepia, kad dainuoti kartu joms yra didžiulis privalumas, nes visada gali viena kita pasitikėti betarpiškai.

„Lengva dėl to, kad tai yra vienintelis žmogus, kuriuo pasitikiu šimtu procentų“, – prieš kameras šypsojosi grupės „Sweet sound“ narės.

Merginos didžiuojasi esančios iš Alytaus. Miesto, kuris nuolat muzikiniam projektui „X faktorius“ parengia gausų būrį talentingų atlikėjų.

Daugiausiai koverius dainuojanti grupė „Sweet sound“ projekto „X faktoriaus“ scenai parengė Brayno Adamso kūrinį „Summer of '69“, o jų energingas duetas sulaukė gausių publikos ovacijų.

„Jūs užkūrėte gerą nuotaiką iš tikrųjų, labai žinomi, aiškūs kūriniai, tų laikų hitai. Manyčiau, kad „X faktoriaus“ scenai reikėtų paieškoti dar kažko modernesnio su jumis, bet aš matau potencialą didelį, nes jūs sesės puikiai derate, gerai atrodote, tvarkotės ir esate vertos važiuoti toliau“, – merginų pasirodymą teigiamai įvertino Saulius Urbonavičius-Samas.

Ar seserims pavyks sužavėti visus muzikinio projekto teisėjus ir žiūrovus, sužinosite jau šį vakarą, 19.30 val. per TV3.

Projektą „X faktorius“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19:30 per TV3 televiziją.

„X faktorių“ galite stebėti ir čia:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų