Saulius Prūsaitis negailėjo pagyrų kaunietei Katerinai: „Vau, „baby“, tu gera“

Sekmadienį muzikiniame projekte „X faktorius“ suskambėjo teisėjus privertęs suklusti merginos balsas. Sceniniu vardu Katerina May pasivadinusi 20-metė kaunietė Kotryna jau yra įrašiusi keletą dainų, kurias rasti galima „Spotify“ platformoje. Mergina taip pat vienam savo kūriniui yra sukūrusi ir vaizdo klipą.

„Kalbant apie mano muziką, tai aš labai noriu įkvėpti kitus, kad jie būtų stiprūs, kad jie nepasiduotų, mylėtų save“, – prieš pasirodymą „X faktoriuje“ apie save pasakojo Katerina.

Mergina neslepia, kad save laiko užkietėjusia menininke, o kitoks požiūris į žmones ir ją supantį pasaulį ją dažnai pastato į nepatogias situacijas. Ištverti nepritapėlio gyvenimą jai daugiausiai padėjo muzika ir keli jos muzikos mokytojos pasakyti teisingi žodžiai.

(50 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „X faktoriaus“ scenoje – neįtikėtinos istorijos, įspūdingi pasirodymai ir žodžių pritrūkę teisėjai

Katerina pasirinko lyrišką Whitney Houston kūrinį „I Have Nothing“, o išskirtinis jos tembras ir puiki scenininė išvaizda sužavėjo ne vieną projekto teisėją.

„Man buvo labai gera ir gražu į tave žiūrėti, išties labai moteriškas balsas, tembras labai įdomus“, – merginos pasirodymą teigiamai įvertino Saulius Urbonavičius-Samas.

Jis taip pat pridūrė, kad galbūt su kitokia daina Katerinos balsas scenoje galėtų suskambėti dar stipriau. Panašiai kalbėjo ir Justė Arlauskaitė-Jazzu, kuri teigė esanti įsitikinusi, kad teisėjai nepamatė nė pusės jos galimybių.

„Tu esi tikrai labai daug verta, kadangi tokį sudėtingą kūrinį tu pažabojai taip unikaliai ir savotiškai, nes aš nesu girdėjęs tokios versijos. Kad taip švelniai būtų apdirbtas, pasiimtas, sutvarkytas ir pateiktas. Vau, baby, tu gera“, – kaunietę gyrė ir Saulius Prūsaitis.

Visą Katerinos May pasirodymą ir teisėjų verdiktą žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 

Laidą „X faktorius“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA: 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų