Serijinis žudikas JAV – buvęs policininkas: jis prisipažino dėl žmogžudysčių ir išžaginimų

Kalifornijoje prieš teismą stojo net dešimtmetį šiurpiais nusikaltimais valstiją terorizavęs serijinis žudikas. Buvęs policininkas prisipažino dėl trylikos žmogžudysčių, dešimčių išžaginimų ir kitų nusikaltimų.

Josephas Jamesas DeAngelo, pramintas „auksinės valstijos žudiku“, į Kalifornijos sostinės Sakramento teismą atvežamas neįgaliojo vežimėlyje. 74-erių serijinis žudikas – buvęs policininkas ir Vietnamo karo veteranas, prisipažino kaltu ne tik dėl mažiausiai 50-ies išžaginimų ir daugiau nei 100 apiplėšimų, bet ir nesigina nužudęs trylika žmonių.

„Jis į realybę nužengęs Hanibalas Lecteris. Jis žiaurus, protingas sadistas, serijinis žudikas. Jis visiškas sociopatas ir genialus manipuliatorius. Ir dabar šis monstras ne tik sučiuptas, bet ir sulauks teisingumo“, – sako aukų advokatė Anne Marie Schubert.

J. J. DeAngelo, ginkluotas pistoletu ir kaukėtas, naktimis įsibraudavo į žmonių namus, kur surišdavo ir žagindavo moteris. Jo aukų amžius nuo 13 iki 41 metų. Nužudytųjų artimieji ir dalis jo smurtą patyrusių moterų dalyvavo teismo posėdyje.

„Mes viską išgyvenome. Norime, kad žmonės žinotų, jog nebijome pažvelgti jam į akis“, – pasakoja nukentėjusioji Kris Pedretti.

„Auksinės valstijos žudikas“ Kalifornijoje šiurpius nusikaltimus vykdė ištisą dešimtmetį nuo 1976-ųjų. Daugumą jų padarė tuo metu, kai dirbo policininku, o pričiupti jį pavyko tik po 40 metų, vos užpernai. Po teismo posėdžio emocijas sunkiai valdo ne tik nukentėjusieji, bet ir jų gynėjai.

„Atstovavau prievartautoms moterims, kurių negalėjo apginti jų sumušti ir surišti sutuoktiniai. Ne toks buvo Dievo planas. Dėl to man labai sunku. Pats esu vyras ir tėvas ir vis galvoju, kaip jausčiausi, jei tokioje situacijoje nebūčiau galėjęs apsaugoti savo žmonos ir vaikų“, – teigia aukų advokatas Todd Spitzer.

„Auksinės valstijos žudikui“ teisėjai turėtų skirti ne mirties, o įkalinimo iki gyvos galvos bausmę.


Rašyti komentarą...
s
saulius
2020-07-04 15:16:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
jam 74,ką dabar bepaimsite iš nukvakusio senio?
Atsakyti
-2

6
69
2020-07-04 16:54:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
74 metai dar ne nukvakimas. Jis puikiai viską supranta. Išrakinėti bjaurybę po kaulelį
Atsakyti
0

A
Artas
2020-07-04 21:14:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Isivaizduoju kokie komentarai piltusi, jai tas maniakas būtų rusas :)))
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų