Septynis metus nusikaltimus padėjęs narplioti korgis iškeliauja į pensiją

Išties netradicinis kinologų šuo – korgis, kuris net septynerius metus pareigūnams padėjo narplioti įvairiausius nusikaltimus. Kodėl šis šuo tapo vietos įžymybe ir kas jo laukia dabar, siužete.

Susipažinkite – tai devynerių metų korgis vardu Raudonplaukis, kuris iki šiol buvo Nyžnij Novgorodo policijos tarnybinis šuo. Šis nepakeičiamas pagalbininkas ieškant narkotikų ar uodžiant nusikaltėlių pėdsakus, ištarnavo net septynerius metus, tačiau dabar iškeliauja į pensiją užtarnauto poilsio.

Vos tik tapęs Rusijos pareigūnų pagalbininku, Raudonplaukis tapo ir vietos įžymybe, mat korgiai retai kada būna tarnybiniai šunys. Visgi savo pareigas Raudonplaukis atlikdavo nepriekaištingai ir dėl to visų buvo dar labiau mylimas. Dabar jo prižiūrėtojai sako, kad Raudonplaukis galės ilsėtis į valias ir daryti tai, ką yra labai pamėgęs – ganyti avis.

Tuo tarpu Australijos Naujojo Pietų Velso valstijoje nerimas dėl kitų gyvūnų – koalų. Po metus trukusio parlamentinio tyrimo, vietos politikai ir gyvūnijos ekspertai skelbia, kad iki 2050-ųjų šioje valstijoje koalos gali visiškai išnykti, jei nebus imtasi veiksmų jų populiacijai didinti. Tad tyrime išdėstytos 42 rekomendacijos, kaip efektyviai prisidėti prie jų išsaugojimo.

Koalų čia gerokai sumažėjo po pražūtingų Naująjį Pietų Velsą nusiaubusių gaisrų, kuomet kai kuriose vietovėse žuvo apie 80 procentų koalų. Dar 2012-aisiais ši valstija namais buvo maždaug 36 tūkstančiams koalų, dabar jų belikę apie 15 tūkstančių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų