Šeima ne juokais susipyko: močiute tapusi moteris reikalauja tėvystę patvirtinančio DNR testo

Jaunas vyras kreipėsi į „TV Pagalbą“, nes visiems jo santykiams su moterimis kenkia ir trukdo mama, kuri dar ir neleidžia vesti. Eligijaus mama sako, kad sūnaus mylimoji tikra gyvatė, apsivijusi sūnaus kaklą.

„Kur aš gyvenu, kokiame amžiuje? Toks jausmas, kad ne dvidešimt pirmame, o viduramžiai. Žinote, ką mama sako? Jeigu vesiu tą „š“, tai mane pamiršk. Vieną kartą jau buvau vedęs, neįtiko pirma žmona, išsiskyriau. Dabar susidėjau su Agne, noriu tuoktis, tai dabar ji man perša buvusią žmoną“, – laidos metu pasakos santykius su motina bijantis susigadinti vyras.

Eligijus su Agne neseniai susilaukė vaikelio, tačiau tai motinos širdies neatšildė.

„Ji pastoviai šaukia, kad tai ne mano vaikas, kad tik kai bus DNR tyrimai, ji patikės ir priims Agnę. Tada iškart jai pasakiau, kad neprivalau jai nieko įrodinėti“, – piktinsi Eligijus. 

Vyro mama Gitana tikina, kad niekada nelinkėjo sūnui blogo. Mamą papiktino marčios žalingi įpročiai ir tai, kad ši visai neprižiūri vaiko. Ji netiki, kad Eligijus augina savo sūnų, nes tai jai patvirtino pati Agnės sesuo. 

„Ji pilnoje kaimynų bendrabučio virtuvėje patvirtino, kad ne Eligijaus yra vaikas, tegul nebejuokauja. Aš matau, kad nėra visiškai panašumo į mano sūnų. Iš viso nėra nieko“, – sūnui aiškins motina. 

Sūnus laidos metu prašys, kad motina palaimintų judviejų santuoką, tačiau kaip pasielgs ši?

Visą reportažą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
E
E
2020-01-19 17:05:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Smegenis pradzioj reikia issioperuot. Taip ir gyvensi prie mamytes papo
Atsakyti
-4

m
mociute
2020-01-19 17:09:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bek zmogau nuo tokios motinos kuo toliau. Tu vyras esi ar mamyciukas. Matai, kad ji paleist taves nenori, ne viduramziai dabar, kad reiktu butinai motinos palaiminimo. Jei mylit viens kita, vaika turit, tai dirbkit, mylekit ir kurkit savo gyvenima i nieka nekreipdami demesio, o motinai ,,praplauks,, laikui begant s....s. Tegu pamasto, ar nereiks gyvenime prisiglaust prie tos pacios ,,blogos,, marcios ir taves, bei ne jusu vaiko...(vadinamo netikro anuko) SEKMES!!!
Atsakyti
-4

T
Tomas
2020-01-19 16:40:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Durni sutwe
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų