REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Laisvės partiją drebina nepotizmo skandalas. Partijos pirmininkės Aušrinės Armonaitės klasiokė ir kursiokė Agnė Belickaitė įsidarbino šiltoje vietoje „Lietuvos geležinkeliuose“ su atlyginimu didesniu nei 4000 eurų į rankas.

Laisvės partiją drebina nepotizmo skandalas. Partijos pirmininkės Aušrinės Armonaitės klasiokė ir kursiokė Agnė Belickaitė įsidarbino šiltoje vietoje „Lietuvos geležinkeliuose“ su atlyginimu didesniu nei 4000 eurų į rankas.

REKLAMA

Opozicija rėžia tiesiai – tai panašu į naujuosius „bebrus“, kurie, kol dar yra valdžioje, savus skuba susodinti į šiltas valstybines vietas. Tai naujienų portalo tv3.lt laidoje „Dienos pjūvis“ pakartojo ir Seimo narys Saulius Skvernelis. Kartu su juo laidoje diskutavo Paulius Saudargas.

Jūs prieš kadenciją minėjote, kad vengsite ne tik interesų konfliktų ir atsakomybė bus prisiimta, o dabar iš keleto atvejų matome, kad tų žodžių nėra laikomasi. Kaip suprasti šią situaciją?

P. Saudargas: Viceministras atsistatydino iš pareigų, ką tik laimėjusi konkursą į neblogas pareigas kolegė atsistatydino iš pareigų. Tai yra prisiimta politinė atsakomybė, o dėl ministrų – jie patys pagalvojo, pamąstė ir savo verdiktą pasakė.

REKLAMA
REKLAMA

Pone Skverneli, kokią, jūsų nuomone, visa šita istorija padarys žalą ar naudą Laisvės partijai ir visai valdančiajai koalicijai?

S. Skvernelis: Jeigu tu prieš porą metų sakei tokius žodžius, kokius pasakė dar tada būsima premjerė, <...> o visos Vyriausybės darbo laikotarpiu tų skandalų buvo sočiai ir apstu, bet paskutinis atsakymas būna, kad tuo ministru pasitikima, todėl viskas tvarkoje, tai tie žodžiai, kurie buvo išsakyti prieš Seimo rinkimus, ir lūkesčiai, kurie buvo sukelti žmonėms, yra paminti. Tai yra faktas.

REKLAMA

Dėl žalos – tai galbūt laisviečiams žalą ir daro, bet kolegoms iš Tėvynės sąjungos, manau, kad ne. Pasižiūrėkime Vilniaus rezultatus, jie savivaldos rinkimuose konservatorių partijai istoriškai yra geriausi, o tai reiškia, kad didžioji dalis tų žmonių, kurie tada labai ieškojo, kaip sakoma, krislelio savo akyse, dabar jose nemato rąsto.

Tai tas dvigubų standartų taikymas mūsų valstybėje įgavo neregėtą mastą. Taip, ko gero, net nebuvo prie tų senųjų „bebrų“, o dabar ir prie jaunųjų „bebriukų“ taip nėra. 

Daugiau sužinokite laidoje, esančioje straipsnio pradžioje. 

Tai tiesa. Etika ir moralė ne šios kadencijos valdančiųjų dimensija. Jau kas ne tai ne.
Kad dvigubi standartai tai akivaizdu.Juk iš konservatorių buvo tikimasi ,ka djie taip pat rakinės ir savus,kaip kiekvieną dieną pirmą kartą atsidūrusius valdžioje su Skvernelio vyriausybę,Kreivys Kreivienė ,Skaistys Skaistė ,Šedbaras super darbšti Benkunskienė ir kiti tyliai sulindę į valstybines įmones,Nereikia nei su jokio verslu Rusijoje vargti, kai gali stabiliai pinigus iš biudžeto gauti visokiems projektams, valstybės užsakymams ir užtenka atsakyti tik į kodinius klausimus,Teisėsauga ir net šauliai vienos partijos rankose ir galima šaukti ,kad ,,mes labai mylim Lietuvą..O elektra su privačiais fondais kaip juoda skylė.Jei dėl jareko kotletų ir Gretos paltuko išsilavinimo kilo pasipiktinas,tai dabar ministrė bakalaurė ,komiteto pirminika ssu 12kl ir čia jau viskas normalu o avinams rinkėjams pasakys ,kad jie puikūs ir dirba gerai.
Ok, duokit sąrašą ką nuveikė "opozicija"? O gi nieko, kalbėjo kokie blogi ir leido konservatnikams daryt ką nori
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų