Sąmokslo teorijas pakurstęs metalinis stulpas iš atokios vietovės Jutos dykumoje – pradingo

Sąmokslo teorijas apie ateivių apsilankymą Žemėje pakurstęs metalinis stulpas iš atokios vietovės Jutos dykumoje pradingo. Tačiau Jungtinių Valstijų tarnybos neskelbia, nei kur jį išvežė, nei kaip stulpas dykumoje atsidūrė.

Žinia apie paslaptingą, metalinį, kone 3,5 metro aukščio stulpą pasaulį apskriejo praėjusią savaitę. Jį itin sunkiai pasiekiamuose Jutos dykumos raudonuosiuose kanjonuose iš sraigtasparnio pastebėjo valstijos Visuomenės saugumo departamento pareigūnai, kai laukinės gamtos specialistai padėjo skaičiuoti kalnų avis.

Tačiau net jei ir žinotumėte tikslią vietą, kurioje stūksojo šis sąmokslo teorijas apie ateivių apsilankymą mūsų planetoje atgaivinęs radinys, šiandien jo ten neberastumėte. Metalinį stulpą amerikiečių pareigūnai jau išgabeno, tačiau neskelbia, nei kur, nei kada.

Savo akimis šį metalinį monolitą išvydo vos keli žmonės, mat jį atradę pareigūnai tikslių stulpo buvimo koordinačių viešai nepaskelbė, kad smalsuoliai nepradėtų plūsti į atokią ir pavojingą vietovę. Visgi trys asmenys tvirtina sėkmingai jį suradę ir apžiūrėję. Vienas jų – Davidas.

Metalinį stulpą apžiūrėjęs amerikietis socialiniuose tinkluose paskelbė, kad jis tikriausiai tuščiaviduris ir vargu ar apskritai metalinis. Monolitas esą labiau primena meno instaliaciją nei tikrą ateivių čia atgabentą lauktuvę.

Kada tiksliai stulpas atsirado dykumoje, neaišku, tačiau skelbiama, kad jis joje prabuvo 5-6 metus.


Rašyti komentarą...
a
2020-12-01 07:36:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ko gero mūsiškiai pasidarbavo ir nerūdijančio plieno gabalą pridavė į metalo laužo supirktuvę.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų